ŞİŞLİ – EVDEN EVE NAKLİYAT – ZİLE NAKLİYAT

ileİlhan varlı

ŞİŞLİ – EVDEN EVE NAKLİYAT – ZİLE NAKLİYAT

ŞİŞLİ NAKLİYAT

Bize ulaşmak için aşağıdaki numarayı tıklamanız yeterli olacaktır.

0533 646 13 60

Şişli nakliyat firmaları arasında en eski firmasıyız 25 yıldır İstanbul’ da ev, ofis, büro ve fabrika nakliye taşıma işlerinizi uygun fiyatlara ambalajlı, paketlemeli, asansörlü, marangozlu ve sigortalı olarak taşımaktadır. İstanbul da faaliyet gösteren firmamız her iki bölgede bulunan Şubeleri ile sizlere daha iyi bir şekilde hizmet sunmak için Avrupa ve Anadolu yakasında ki şubeler arası yaptığı görüşmede size daha hızlı ve kolay hizmetler sunmaktadır. Şişli nakliyat firmamız 7/24 hızlı bir şekilde başta Şişli olmak üzere İstanbul’ un tüm ilçelerine hizmetlerini vermektedir. Ucuz ve Kaliteli hizmet sunan firmamız’ a Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubelerinden ulaşabilirsiniz. Firmamız Şehir İçi ve Evden Eve Nakliyat ( Yük ve Eşya Taşımacılık ) hizmetleri vermektedir.

şişli-nakliye
şişli-nakliye

PAKETLEYİP KOLİLEME

Eşyalarınız komple paketleme, kolile’ me ve toplayarak yeni adreste tekrar düzenleme işlerini’ de biz yapıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile alınan güven’ le yola çıkarak komple nakliye, nakliyat ve taşımacılık işlerini ele almış bulunmaktayız.

Nakliye, nakliyeci, nakliyeciler, nakliyat, nakliye işi yapan firmalar, taşımacılık, yük ve eşya taşıma.

UCUZ TAŞIMACILIK

Şişli nakliyat hizmetlerimiz ucuz fiyata kaliteli hizmet politikası ile güvenilir taşımacılığın adresi Zile nakliyat olarak faliyetlerimizi son hızla devam ettirmekteyiz. Firmamız İstanbul’da hizmet öncesi ve sonrasında kurumsal yapısı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını mükemmel bir şekilde yüklerinizi taşımaktadır. İstanbul’dan tüm Türkiye il ve ilçelerine parsiyel taşımacılık, ambar taşımacılığı ve komple taşımalarını şehirler arasında ekonomik ve garantili olarak taşımaktayız.

Nakliyat-Tasimacilik
Nakliyat-Tasimacilik

Profesyonel kadromuzla geniş filo ağımızla açık kapalı kasa kamyon kamyonetlerimizle paletli veya kolili malzemelere göre araç gönderimi yapılmaktadır. Ayrıca taşınacak ürün ve malzemenin ebat, ölçü ve tonajına uygun araçlar göndererek taşıma esnasında yük ve eşyalarınızı zarar görmemesini öngörmekteyiz.

ŞİŞLİ PARSİYEL NAKLİYE

Zile Nakliyat Taşımacılık İstanbul’ dan Türkiye genelinde kaliteli, güvenlik bir parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Parsiyel taşıma da yükleriniz adresten alınıp adrese teslim edilmektedir.

Şişli nakliye firmamız ayrıcalı olarak hizmet verilmektedir. Ayrıcalı olarak firmamız tarafından cenaze taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Bizler belediyeden aldığımız izin ile güvenilir bir şekilde taşımacılık işlemini Şehir içi ve Şehirler Arası yapmaktayız.

NAKLİYAT HİZMETLERİMİZ ;

Evden Eve Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Parsiyel Nakliyat

Ambar Taşıma Nakliyesi


bayrampaşa nakliye

• İstanbul Moloz Hattı

• İkitelli Nakliyat

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...

6 yorum

Hakan KurtYayın tarihi1:33 pm - Haz 27, 2019

Uzman nakliyat ile eşyalarımı taşıttım ve çok memnun kaldım.

Oğulcan AkayYayın tarihi1:35 pm - Haz 27, 2019

Eşyalarımı zamanında gerektiği gibi sarmalayıp paketleyip kamyona yüklediler. İntikalde gecikme olmaksızın eşyamı indirdiler. Özen göstererek 6. Kata çıkardılar. Herhangi bir hasar olmaksızın eşyalarımı yerleştirdiler, gerekli montajları yaptılar. Bu benim zaten 3. Kez aynı firmayla iş yapmam. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

Çağla ArslanYayın tarihi1:35 pm - Haz 27, 2019

Bu kadar sessiz ve profesyonel bir ekiple çalışmamıştım daha önce. Tüm ekibe ve Zile Nakliyata Teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.