FİRMA PROFİLİ

ZİLE NAKLİYAT BİZE ULAŞIN 0533 646 13 60
ZİLE nakliyat ve taşımacılık hizmetleri firmamız öncelikli olarak İstanbul içerisinde evden eve nakliyat ambar taşımacılığı parsiyel taşımacılık parça eşya nakliye gibi kara yolu taşımacılığı yapan firmamız öncelikleri kesinlikle müşteri memnuniyetine dayalıdır. ZİLE nakliyat ve taşımacılık hizmetleri Firmamızın ana hizmet alanı "Karayolu Yük Taşımacılığı"dır. Bu kuruluş amacı doğrultusunda ZİLE nakliyat ve taşımacılık hizmetleri olarak firmamız, her türlü yükünüzü, talep ettiğiniz taşıma şekli ile, profesyonel bakış açısına sahip uzman lojistik kadrosu aracılığı ile bir noktadan diğer noktaya güven içerisinde taşımaktadır. Genç ve dinamik bir yapımız var ZİLE nakliyat ve taşımacılık hizmetleri , nakliye sektörünü hassas dağıtım zinciri olarak kabul eder. Bu doğrultuda imza attığı projelere konsantere olur. Ekibimiz zincir taşıma metodlarına tüm inceliklerine detaylı olarak vakıftır. Tüm müşterilerimize standartların üzerinde, beklentileri fazlasıyla karşılayan bir hizmet veririz.r Tablalı besleme Makineleri Konveyör besleme makineleridir ettik

ŞEHİR İÇİ TAŞIMACILIK

Zile nakliyat ve taşıma firması olarak istanbul geneline hizmet verilmektedir, şehir içi karayolu taşımacılığı yapan firmamız her türlü araç ve yüklerinizi taşıma potansiyeline sahiptir.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Zile nakliyat ve taşımacılık hizmetleri olarak ev eşyası ofis büro fabrika taşımacılığı konusunda ihtiyaçlarınıza uygun araçları profesyonel montaj ustaları ile taleplerinizi yerine getirmek için buradayız.

AMBAR VE PARSİYEL TAŞIMA

Zile nakliyat ve taşımacılık olarak gerek ambarlara göndermek istediğiniz ürünleri palenlenmiş paketlenmiş sarılmış bir şekilde teslimetını yapar veya farklı bölgelere göndereceğiniz parsiyel taşıma işlerinizi yapmaktadır.
TOP