Bize Ulaşmak İçin Numarayı Tıklamanız Yeterli Olacaktır. 

0533 646 13 60


SARIYER PARSİYEL TAŞIMA

ZİLE Nakliyat Sarıyer kamyonet kiralama nakliye, nakliyat işi yapan öncü Sarıyer nakliye firmasıdır. Sarıyer parsiyel parça eşya taşıma, ambar taşıma, evden eve nakliyat, Sarıyer ofis taşıma, ev eşyası taşıma, Sarıyer eşya taşıma yapan güvenilir sektörün lideri kuruluşlardan biridir. Evden eve taşımacılık’ da anlaşmamız dahilinde isteğe bağlı olarak eşyalarınız toplanması, kolilenme’ si paketleme ve battaniye yada patpat naylon ile sarıp muhafaza altına alınarak güvenli bir şekilde hizmeti sunmaktayız. Ayrıca evden eve nakliyat, ofis taşıma, büro taşımacılığın’ da mobilya tarzı eşyalarınızın sökülüp takılması için gerekli olan malzemeler ve marangoz ustası firmamızda bulunup ekstra bir ücret talep etmeden montaj işleri yapılmaktadır. Sarıyer bölgesinde tüm mahallelerine hizmet verilmektedir.

Sarıyer ambar taşıma eşyalarınızı taşıyacak ve depolarda dilediğiniz kadar süre muhafaza edecek güvenilir bir firmadır. Parsiyel taşıma, ambar taşıma ve komple taşımacılık’ da  her türlü araçlar açık ve kapalı çeşitleri ile firmamızda mevcuttur. Şehirler arası sevkiyatlar’ da  karayolu taşımacılığı yapan firmamız nakliyat, nakliye, taşımacılık, ambar, ve parsiyel taşımacılık 0/30 ton arası yüklerin taşınabilmesi için gerekli olan tır, kamyon ve kamyonetler firmamız filosunda bulunup hizmete hazır bir şekilde beklemektedir. Ambar taşıma’ da yükleriniz adresten alınıp adrese teslim edilmektedir.

parsiyel-nakliye

parsiyel-nakliye

SARIYER EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat sektöründe firmamız müşterilerin’den yüksek performans oyu almıştır. Bununla kalmayıp diğer firmaların önüne geçip evden eve nakliyat hizmetini devam ettirmektedir. Aynı şekilde eşyalarınızı koyacağınız depoyu seçmekte son derece önemlidir. Sarıyer ambar taşıma eşyalarınızı taşıyacağı gibi güvenle muhafaza edilecek bir alanda sunulmaktadır. Özellikle şehir dışından geliyorsanız ambar taşımaya daha çok ihtiyacınız olabilir. Siz ev ararken eşyalarınızı saklamak isteyen bir firma arıyorsanız, Sarıyer ambar taşıma hem eşyalarınızı taşıyacak hem de istediğiniz kadar süre depoda güven içinde saklayacaktır. Eşyalarınız güvenilir ve temiz depolarda saklanır. Böylece siz eşyalarınızı alana kadar eşyalarınıza hiçbir zarar gelmez. Sarıyer ambar taşıma güvenle tercih edebileceğiniz bir firmadır.

Nakliyat olacak ürünleriniz özen ile muhafaza edilip, istenilen adrese bırakılır. İstanbul’un her ilçesine servisimiz vardır. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Uzman , genç ve dinamik ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Yüklerinizin ağırlığına göre araç seçimi yapılabilmektedir.

AMBAR TAŞIMA NAKLIYESI

Ambarlara gelen eşyalarınız istediğiniz fabrika alanı veya ev adresinize teslim edilir veya ambarlara teslim edilir. Ambar taşıma‘ da yükleriniz adresten alınıp adrese teslim edilmektedir.

Nakliye Ambarı

Nakliye Ambarı

FUAR TAŞIMACILIK

Katılacağınız fuar kongre seminer merkezine götürmek istediğiniz stand makina vs gibi eşyalarınızın taşıma hizmetidir. 1999’dan beri Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu şekilde fuar taşımacılığı hizmetimizi sonlandırıyoruz.

İstanbul, Sarıyer bölgesinde firmamız olan ZİLE NAKLİYAT TAŞIMACILIK başta Sarıyer olmak üzere tüm İstanbul da faaliyetlerini sürdürmektedir. Nakliye ve Taşımacılık hizmetleri için firmamıza ulaşabilir fiyat konusunda teklif alabilirsiniz.

Sarıyer nakliye, Sarıyer nakliyat, Sarıyer nakliye firmaları, Sarıyer nakliyat firmaları, Sarıyer taşımacılık, Sarıyer taşımacılık firmaları, Sarıyer nakliyat fiyatları, Sarıyer nakliye fiyatları, Sarıyer taşımacılık fiyatları, Sarıyer parsiyel nakliyat, Sarıyer parsiyel nakliye, Sarıyer parsiyel nakliyat, Sarıyer parsiyel taşıma, Sarıyer parsiyel taşımacılık, Sarıyer ambar taşıma, Sarıyer ambar taşımacılığı, Sarıyer ambar taşıma firmaları, Sarıyer nakliye ambarı , Sarıyer nakliyat ambarı, Sarıyer ambar taşıma fiyatları. 

 Bakırköy Nakliyat

• İstanbul Moloz Alimi

• Zeytinburnu Nakliyat