İstanbul – BEYKOZ @NAKLİYAT + TAŞIMACILIK – Zile Nakliyat

ileİlhan varlı

İstanbul – BEYKOZ @NAKLİYAT + TAŞIMACILIK – Zile Nakliyat

Bize Ulaşmak İçin Numarayı Tıklamanız Yeterli Olacaktır. 

0533 646 13 60


 Firmamız 25 yıldır İstanbul’da ev, ofis, büro ve fabrika nakliye taşıma işlerinizi uygun fiyatlara ambalajlı, paketlemeli, asansörlü, marangozlu ve sigortalı olarak taşımaktadır. İstanbul da faaliyet gösteren firmamız her iki bölgede bulunan Şubeleri ile sizlere daha iyi bir şekilde hizmet sunmak için Avrupa ve Anadolu yakasında ki şubeler arası yaptığı görüşmede size daha hızlı ve kolay hizmetler sunmaktadır.

zile-nakliyat

zile-nakliyat

Beykoz nakliyat hizmetlerimiz ucuz fiyata kaliteli hizmet politikası ile güvenilir taşımacılığın adresi Zile nakliyat olarak faaliyetlerimizi son hızla devam ettirmekteyiz. Firmamız İstanbul’da hizmet öncesi ve sonrasında kurumsal yapısı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını mükemmel bir şekilde yüklerinizi taşımaktadır.

ŞEHİR İÇİ & ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Yük ve Eşya Taşımacılığı hizmetlerini bir tık daha fazla yapan firmamız, Şehir içi – Şehirler arası hizmetini sürdürmektedir. Yüklediğimiz eşyalarınızı belirlediğiniz yere kaliteli ve temiz bir şekilde götürmekteyiz. Şehir içi olursa yaklaşık 1 saat içerisinde tamamlayabiliriz. Fakat Şehirler arası olursa yerine göre değişebilir.

7-24-tasımacılık

7-24-tasımacılık

İstanbul’ dan tüm Türkiye il ve ilçelerine parsiyel taşımacılık, ambar taşımacılığı ve komple taşımalarını şehirler arasında ekonomik ve garantili olarak taşımaktayız. Profesyonel kadromuzla geniş filo ağımızla açık kapalı kasa kamyon kamyonetlerimizle paletli veya kolili malzemelere göre araç gönderimi yapılmaktadır. Ayrıca taşınacak ürün ve malzemenin ebat, ölçü ve tonajına uygun araçlar göndererek taşıma esnasında yük ve eşyalarınızı zarar görmemesini öngörmekteyiz. Uzun yıllardan beri Beykoz  şehir içi ve şehirler arası nakliyat sektöründe öncü bir firma olmayı başarmıştır.


• Büyükçekmece Nakliyat Ambarı

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...