Esenler Parsiyel Taşıma

ileİlhan varlı

Esenler Parsiyel Taşıma

ZİLE NAKLİYAT

BİZE ULAŞIN

0533 646 13 60

Esenler Parsiyel Taşıma

Karayolu parsiyel nakliyat alanında Esenler parsiyel taşıma olarak uzman kadromuzla ekonomik çözümler sunuyoruz. Hacim özellikleri dikkate alınarak yapılan ölçümlerimizde normal araç kiralayarak gerçekleşen taşımaya göre daha ekonomik şekilde sonuçlar alınmaktadır.

Kimler Parsiyel Taşımacılık Talep Edebilir?

Tek parça eşyası olan ve bunun için büyük araca ihtiyacı olmayanlar, bir yere firma adına sınırlı miktarda malzeme gönderecek kişiler, bir oda kadar eşyası olanlar ve ulaşımda acil yetişmesi gereken malzemesi olmayan kişiler, bu nakliye biçimi için Esenler parsiyel taşıma firmamıza başvuru yapabilir.  Temel mantık olarak, aynı yöne giden büyük araçlarda boşluklar dolar ve bu şekilde daha uygun fiyatla taşıma gerçekleşir. Ancak istikamet gereği teslimat sırası değişebileceği için gecikmeler olabilir.

Birlik Mahallesi, Çifte Havuzlar Mahallesi, Davut Paşa Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Havaalanı Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Kemer Mahallesi, Menderes Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Nine Hatun Mahallesi, Oruçreis Mahallesi, Tuna Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi.

ZİLE NAKLİYAT

BİZE ULAŞIN

0533 646 13 60

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...