Yük & Eşya Taşımacılığı | ZİLE NAKLİYAT

ileİlhan varlı

Yük & Eşya Taşımacılığı | ZİLE NAKLİYAT

Yük & Eşya Taşımacılığı

Taşımacılık konusunda faaliyet gösteren firmamız İstanbul’ un Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubeleri ile sizlere 7/24 hizmetlerini sürdürmektedir. Kısacası nakliyat,nakliye, Ambar Taşımacılığı, Parsiyel Nakliye ve her türlü Yük Taşımacılığı gibi benzeri taşımacılık hizmetlerimizdir. Firmamız uzman ekibi ile sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Bize ulaşdığınız anda sizlere en yakın ekibimizi yönlendiriyoruz. Yaklaşık yarım saat ve ya bir saat içinde konumda olmaktayız.

Eşya taşımacılığı konusunda tecrübeli olan firmamız Şehir İçi ve Şehirler arası taşımacılık yapmaktadır. Şehirler Arası Taşımacılıkta büyük boyutlu yönlendirdiğimiz’ den dolayı küçük ebatı olan araçlarımızı ise Şehir İçi Taşımacılık için kullanıyoruz. Eşyalarınız tabiki bizim için önemli, kıymetli olduğu için işe kolileyip, paketleyip, sarma işlemleri bittikten sonra araçlarımıza yüklüyoruz.

eşya-sarıp-taşıma
eşya-sarıp-taşıma

Şehir İçi Taşımacılık belirli ilçe içi yapılmaktadır. Örneğin; Ev, ofis, fabrika, mobilya, koli’ li, çuvallı gibi benzeri yukler’ in bir yerden başka bir yere taşıma yöntemidir. Büyük ve Küçük araçlarımız ile taşınacak yükünüzün ebatını ve boyunu ölçüp gerekli araçlarımızı yönlendiriyoruz.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Şehirler Arasın’ da ise büyük araçlarımız ile malzemelerinizi taşıyoruz. Önemli eşyalarınızı araçlarımızda bulunan gizli bölgeye koyulmaktadır. Su geçirmeyen bu yer’ de eşyalarınız güvenle taşınmaktadır.

şehirler-arası-taşıma
şehirler-arası-taşıma

Ambar Taşımacılık hizmetleri genellikle Şehirler Arası olabiliyor. Ambar yüklerinizi güvenli bir şekilde taşıyıp gerekli konuma bırakıyoruz.

FUAR TAŞIMACILIĞI

Fuar Taşımacılıkta 1999’dan bu yana fuar taşımacılığı hizmetini biz görüyoruz. Firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. 1999’dan beri Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Sevk edilecek cenazeler kaliteli malzemelerimiz paket ve çeviklerdir. Firmamızın cenaze taşımacılığı hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Şehir içi, Şehirler arası cenaze taşımacılığı iznini tabii ki alıp hizmetimizi sunmaktayız.

• İstanbul Moloz Alımı

• İstoç Nakliyat Taşımacılık

• Zeytinburnu Taşımacılık

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...