Tuzla – Nakliye & Taşımacılık – 0533 646 13 60

ileİlhan varlı

Tuzla – Nakliye & Taşımacılık – 0533 646 13 60

BİZE ULAŞMAK İÇİN NUMARAYI TIKLAMANIZ YETERLİ OLACAKTIR 

0533 646 13 60


TUZLA NAKLİYE & TAŞIMACILIK


Tuzla Nakliyat ve Taşımacılık firmamız müşterilerine 7/24 kaliteli ve temiz bir hizmet sunmaktadır. 1999 yılında kurulan firmamız ZİLE NAKLİYAT TAŞIMACILIK başta Tuzla olmak üzere çevre bölgelerde, Yani kısacası İstanbul’ un her bir ilçesine hizmetlerimizi sunmaktayız.

tuzla-nakliye-firması

tuzla-nakliye-firması

TUZLA – EŞYA TAŞIMACILIĞI 

Firmamız İstanbul’ un Tuzla ilçesinde güvenli bir şekilde Eşya Taşımacılığı hizmeti vermektedir. Sizlerde bizlere ulaşabilir dilediğiniz eşyalarınızı kaliteli bir şekilde fiyat alarak bizlere taşıtabilirsiniz.

Sadece Tuzla olmamak üzere İstanbul’ un her ilçesinde şubelerimiz mevcuttur. Yani bizlere İstanbulun neresinden ararsanız arayın sizlerin bulunduğu bölgeye 45 – 1 saat içerisinde ulaşmaktayız. Bu sayede kesintisiz ve hızlı bir şekilde hizmetimizi sunmaktayız.

TUZLA – NAKLİYE AMBARI 

Tuzla Nakliye Ambarımız, sizlerin istediği Paketlenmiş ve ya Paketlenmemiş koli vb. gibi Nakliye gerektirilecek kutuları vb. eşyaları temiz bir şekilde gerekilen adrese götürmekteyiz.

tuzla-nakliye-ambarı

tuzla-nakliye-ambarı

Tabii ki de Şehirler Arası Nakliyat hizmetimiz de mevcuttur istediğiniz yük ve eşyaları Adresten adrese taşımaktayız. Eşyalarınızın boyutu ve ebatına göre sizlere Kamyon, Kamyonet ve Panelvan araçlarımızı yönlendirmekteyiz.


 • İstanbul – Molozcu

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...