Şile-Parsiyel Taşıma

ileİlhan varlı

Şile-Parsiyel Taşıma

0533 646 13 60 

ŞİLE PARSİYEL TAŞIMA

İstanbul da 1999 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız şehir içi ve şehirler arası Parsiyel taşımacılık, evden eve taşımacılık, ambar taşıma ve her türlü Kara yolu taşımacılığı yapılmaktadır. Bu tarz hizmetinden en çok yararlanılan yerlerden biri de Şile’dir. Bu amaçla kurulan Şile parsiyel taşıma nakliye işlemlerinin sorunsuz şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Şile parsiyel taşıma hızlı, tecrübeli ve işinde uzman personelleri sayesinde her türlü taşımacılık faaliyetlerinin istenilen biçimde gerçekleşmesine aracılık eder. Genellikle maliyet avantajı elde etmek amacıyla tercih edilen bu taşımacılık türünde fiyat hesaplaması yapılırken özellikle karayolu için yükün hacmi de önem taşır. Müşterilerin maliyet ve zaman yönünden avantaj elde etmesi adına her türlü detay önceden konuşup planlayan Şile parsiyel taşıma uzun yıllardan bu yana kaliteli hizmet vermesi sayesinde sektörde diğer firmalar arasında önemli bir yer edinmiştir.

1999 yılında İstanbul’da hizmete sunulan ZİLE NAKLİYAT ismindeki firmamız  her türlü nakliyat ve taşımacılık firmasıdır. İstanbul’dan Türkiye geneli’ ne parsiyel, nakliyat ve taşımacılık işlerinizde faaliyet gösteren firmamız, ayrıca İstanbul şehir içi nakliyat, nakliye, parsiyel taşıma ve evden eve nakliyat, eşya taşımacılığında 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Zeytinburnu Evden eve nakliyat, her türlü yük taşımacılığı, eşya taşımacılığı, makine taşımacılığı ve parsiyel taşımacılık işlerinde kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Nakliyat olacak ürünleriniz özen ile muhafaza edilip, istenilen adrese bırakılır. Zeytinburnun’ dan ve İstanbul’un her ilçesine servisimiz vardır. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Uzman , genç ve dinamik ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Yüklerinizin ağırlığına göre araç seçimi yapılabilmektedir.

ŞİLE  ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

İstanbul konumlu olan firmamız Türkiye geneline karayolu ile yapılan taşımacılık hizmetleridir . Şehirler arası nakliyat ve taşımacılık hizmetleridir. 0/30 ton arası yüklerin taşınabilmesi için gerekli olan araçlar firmamız bünyesinde mevcuttur. 

ŞİLE AMBAR TAŞIMACILIĞI

Ambarlara gelen eşyalarınız istediğiniz fabrika alanı veya ev adresinize teslim edilir veya ambarlara teslim edilir. Ambar taşımacılık’ da yükleriniz adresten alınıp adrese teslim edilmektedir. 

ŞİLE PARSİYEL TAŞIMACILIK

Aynı güzelgahta bulunan teslimat noktalarına gönderilen ürünlerin teslimini yapmaya yönelik nakliye hizmetini ifade eder. Aynı zamanda birden fazla müşterinin malzemesini tek bir araçta istenilen adrese ucuz fiyatlara taşıma işlemidir. 

Parsiyel-yuk tasimaciligi

Parsiyel-yuk tasimaciligi

ŞİLE FUAR TAŞIMACILIĞI

Katılacağınız fuar kongre seminer merkezine götürmek istediğiniz stand makina vs gibi eşyalarınızın taşıma hizmetidir. İstanbul şehir içi bütün bölgelerdeki fuar merkezlerine yerinde ve zamanında teslimatlarınız gerçekleştirilir. 

ŞİLE EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat şehir içi şehirler arası ev ofis büro eşyalarınızın bir yerden diyer yere sökülüp muhafaza altına almak amacıyla yapılan işleme denir. Evden eve taşımacılık’ da mobilya tarzı eşyalarınızın sökülüp takılması için gerekli olan malzemeler ve marangoz ustası firmamız bünyesinde bulunup herhangi bir ek ücret talep etmeden montaj işleri yapılmaktadır. 

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Avcılar, Ataköy, Atakent, Arnavutköy, Ambarlı, Acarkent, Alibeyköy, Aksaray, Acıbadem, Başakşehir, Bayrampaşa, Başakşehir, Bakırköy , Bağcılar, Bahçeşehir , Bahçelievler, Beylikdüzü, Beylerbeyi, Beykoz , Beyazıt, Beşiktaş, Bebek, Beyoğlu, Bostancı, Çekmeköy,Çatalca, Çemberlitaş, Çağlayan, Cihangir, Erenköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Etiler, Feriköy, Fatih, Gaziosmanpaşa, Gebze, Gürpınar, Göztepe, Florya, Göktürk, Güneşli, Güngören, Halkalı, Kemerburgaz, Hadımköy, Haznedar, İçerenköy, İkitelli, Kurtköy, İstinye, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kartal, Kavacık, Kilyos, Kumburgaz, Levent, Libadiye, Maltepe, Maçka, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Ortaköy, Sarıyer, Sefaköy, Samandıra, Silivri, Sultançiftliği, Sultanbeyli, Şile, Sultangazi, Şenlikköy, Şişli, Şirinevler, Tarabya, Taksim, Tuzla, Topkapı, İmes, Ümraniye nakliyat, Üsküdar, Ulus, Pendik, Yenibosna, Yeşilköy, Zekeriyaköy, Zincirlikuyu, Zeytinburnu gibi bölgelerde hizmet vermekteyiz. 

Ağaçdere Mahallesi Ağva Merkez Mahallesi Ahmetli Mahallesi Akçakese Mahallesi Alacalı Mahallesi Avcıkoru Mahallesi Balibey Mahallesi Bıçkıdere Mahallesi Bozkoca Mahallesi Bucaklı Mahallesi Çataklı Mahallesi Çavuş Mahallesi Çayırbaşı Mahallesi Çelebi Mahallesi Çengilli Mahallesi Darlık Mahallesi Değirmençayırı Mahallesi Doğancılı Mahallesi Erenler Mahallesi Esenceli Mahallesi Geredeli Mahallesi Göçe Mahallesi Gökmaslı Mahallesi Göksu Mahallesi Hacı Kasım Mahallesi Hacıllı Mahallesi Hasanlı Mahallesi İmrendere Mahallesi İmrenli Mahallesi İsaköy Mahallesi Kabakoz Mahallesi Kadıköy Mahallesi Kalem Mahallesi Karabeyli Mahallesi Karacaköy Mahallesi Karakiraz Mahallesi Karamandere Mahallesi Kervansaray Mahallesi Kızılca Mahallesi Korucu Mahallesi Kömürlük Mahallesi Kumbaba Mahallesi Kurfallı Mahallesi Kurna Mahallesi Meşrutiyet Mahallesi Oruçoğlu Mahallesi Osmanköy Mahallesi Ovacık Mahallesi Sahilköy Mahallesi Satmazlı Mahallesi Sofular Mahallesi.

şile nakliyat, Şile parsiyel nakliye Şile parsiyel taşıma, Şile eşya taşımacılığı, Şile evden eve nakliyat, Şile parsiyel nakliye, Şile nakliyat, Çekmeköy nakliyat, Çekmeköy nakliye, Esenler nakliye, Florya evden eve taşıma, Florya nakliye taşıma fiyatları. 

ZİLE NAKLİYAT TAŞIMACILIK – ANA SAYFA

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...