Bize Ulaşmak İçin Numarayı Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

0533 646 13 60


SELİMPAŞA NAKLİYAT FİRMASI


 ZİLE NAKLİYATTASİMACİLİK İstanbul un her ilçesine ve semtlerine hizmet sunmak dolayılısıyla İstanbul selimpaşa ilçesine’ de evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Nakliyat sektöründe en ön sıralarda yerini alan firmamız 1999 dan bu yana İstanbul’ un her bir ilçesine hizmet sunmaktadır.

nakliye

nakliye

NAKLİYE sektöründe taşıma ile alakalı gerekli bütün araçlarımız mevcuttur. ZİLE NAKLİYAT TASİMACİLİK fabrikalar dan tut bina villa okul inşaat malzemeleri kolili malzemler paletli malzemeler hafriyat türü beton arme gibi malzemelerin taşınması içinde damper kasa açık sac kasa kapalı kasa forklift ile yüklenecek malzemeler için özellikle yandan açmalı kapalı kasa araçlarımız mevcuttur.

Eşya taşımacılığındaki profosyonel ekip ve kullanımdaki her türlü ekipman sıkıntısı yaşamadan sigortalı ve garantili eşya taşımacılığı hizmetide sunulmaktadır.Yılların getirdiği hizmet doğrultusunda evden eve nakliyat, nakliye firmaları, taşımacılık, nakliye, evden eve, istanbul evden eve nakliyat konularında güler yüzlü hizmetle %100 müşteri potansiyelini kazanmıştır.

evden-eve-naklıye-tasima

evden-eve-naklıye-tasima

Ev taşımacılığı, amatör kişilere yaptırılmayacak kadar itina ve dikkat isteyen bir iştir. Çünkü ; EV TAŞIMA kolay iş değildir.Yıllara Dayanan personel ve hizmet anlayışı gerektiren bir stratejidir. Geçmişten Geleceğe vermiş olduğumuz hizmet evinizi taşıma’da kolaylık sağlamaktadır. ZİLE NAKLİYAT TASİMACİLİK yazarak internetten telefondan tabletlerden teknolojinin sunduğu bütün imkanları kullanarak firmamıza ulaşabilirsiniz.Size en kolay en basit en sağlam ve en kaliteli fikirler sunarak işlerinize verilecek fiyatları okeyleştirdikden sonra kısa zaman içerisinde işlerinizi gitmesi gereken yerlere sağlam bir şekilde teslim edilecektir. Bunu için sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizlere aramanız yeterli.

• İstanbul Moloz Alimi