ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE FİRMASI

İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE FİRMASI Türkiye’nin her yerine Zile Nakliyat olarak tüm illere hizmetlerimizi vermekteyiz. Ayrıca Sistemimiz çok basittir. Arayın sizlere hemen aracınızı ayarlayalım. Tam 3 gün içinde taşıma ve yeni eve geçişiniz bizimle daha kolay ve profesyonelce yapılsın. İstediğiniz taşıma potansiyeli ve zamanında teslimat istiyorsanız tam aradığınız yerdesiniz. Zile Nakliyat Taşımacılık adlı firmamız 1999 yılından bu yana İstanbul’un her bir bölgesine kaliteli ( nakliye ) hizmeti sunmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat da bize güvenebilirsiniz. İşimizi tam zamanında teslimat ve Uzman Firma güvencesi ile yapmaktayız. Kamyon tarzı araçlarımız ile Şehirler Arası parsiyel, yük taşımacılığı hizmetimizi 7/24 hızlı ve kesintisiz bir şekilde sürdürmekteyiz.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT FİRMALARI

Şehirler arası evden eve nakliyat firmaları arasında bulunan Zile Nakliyat Taşımacılık en iyi firmalar arasında yerini almaktadır. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi başlıca merkezi noktalardan haftalık eşya sevkiyatı ile sistemli. Ev taşıma işlemlerini profesyonel bir şekilde sürdürmekteyiz. Bunun dışında Zile Nakliyat Taşımacılık adını şehirler arası nakliyat hizmetleri ile uzman firma gururu ile müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

nakliye-firmaları
nakliye-firmaları

Sizlerinde bildiğiniz gibi şehirler arası evden eve nakliyat oldukça zor ve zahmetli. Bu sırada firmamız tüm sıkıntıları önlemekte. Nasıl diye düşünüyorsanız; Asansörlü taşımacılık sistemimiz pratik ve hızlı bir şekilde hizmetimizi sonlandırmaktayız.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT FİYATLARI

Şehirler arası uygun nakliye, ve uygun taşımacılık istiyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca Uygun araçlarımız ve son model teknolojik araçlarımız ile 7/24 hizmetlerimizi şehirler arası bir şekilde sunmaktayız. Mesela İstanbul-Ankara nakliye için ortalama bir fiyat 1300 tl dir. Fakat yük ve eşyalarınızın boyutu ve çoğunluğuna göre fiyat düşük ve ya fazla olabilmekte. Tabii eşyalarınızı taşıtmak için eleman istiyorsanız ortalama 1 eleman başına 120 tl ücreti vardır.

nakliye-fiyatları
nakliye-fiyatları

Bunun dışında Profesyonel paketleme hizmetimizde öncelikle dikkat edilen şey; bu işte uzman ve deneyimli olan kişilerin tercih edilmesidir. Paketleme işinde uzman olan kişiler çalışan firmamız özel paketleri temin ettikten sonra işin uzman olan ekibimiz ile özel olarak hazırlanmaktadır.

İstanbul Moloz Hattı