Bize ulaşmak için aşağıdaki numarayı tıklamanız yeterli olacaktır.

0533 646 13 60


SEFAKÖY NAKLİYAT AMBARI


Sefaköy nakliyat firmaları ZİLE nakliyat taşımacılık adı ile 1992 yılında İstanbul’da kurulmuş firmamız Sefaköy nakliyat firmaları arasında en eski firmasıyız. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız müşterilerine ucuz ve kaliteli nakliye taşımacılık  hizmetleri sunmaktadır.

şehir-içi-nakliyat

şehir-içi-nakliyat

Sefaköy nakliyat firmaları aradığınızda doğru adresi ZİLE nakliyat firmasıdır. Sefaköy evden eve nakliyat, Sefaköy parsiyel taşımacılık, Sefaköy ambar taşımacılığı ve kargo hizmetleri vermektedir. Açık ve kapalı tır, kamyon, kamyonet ve panelvan araçlar ile müşterilerine malzemelerine uygun araç tahsis edilmektedir.

Şehir içi ve şehirler arası kara yolu taşımacılığı nakliyat işi yapan firmamız 25 yıllık sektö rel deneyimi uzman ekibi profesyonel ve güncel teknolojileri kullanarak yaptığı nakliye hizmeti veren öncü firmalar arasında yer alıp müşteri memnuniyeti ön planda tutarak sektörün lider firması olmayı başarmıştır.

SEFAKÖY ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT         

İstanbul içerisinde tüm ilçelere mahallelerine şehir içi nakliyat taşımacılık hizmetleridir.

sehir-ici-nakliye

sehir-ici-nakliye

Ürünleriniz ister paletli ister kolili veya askılı olsun her türlü nakliye ve taşıma işlerinizi uygun fiyatlara taşımaktayız. Evden eve nakliyat taşımalarınızı ambalajlı, paketlemeli, marangozlu ve sigortalı olarak taşımaktayız. Ayrıca; depolama hizmeti de vermekteyiz. Sefaköy ZİLE nakliyat firmamızın müşteri temsilcilerini arayarak araç talep edebilirsiniz. Herhangi bir işiniz çıkıtğı anda eşyalarınızı depomuzda güvence altında saklamaktayız. 

sehir-ici-tasima

sehir-ici-tasima

İstanbul Moloz Alimi

İstoç Nakliyat Taşımacılık

Yenibosna Nakliye