PENDİK NAKLİYAT – ZİLE NAKLİYAT TAŞIMACILIK

ileİlhan varlı

PENDİK NAKLİYAT – ZİLE NAKLİYAT TAŞIMACILIK

BİZE ULAŞMAK İÇİN NUMARAYI TIKLAMANIZ YETERLİ OLACAKTIR. 

0533 646 13 60


PENDİK NAKLİYAT & TAŞIMACILIK


Pendik nakliyat firmamız ZİLE nakliyat ve taşımacılık ismi ile 1992 yılından beri İstanbul şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Pendik nakliye uzun yıllardan beri uzman ekibi profesyonel ve güncel teknolojileri kullanarak yaptığı nakliye hizmeti ile garantili taşımacılık hizmeti verir. Pendik nakliyat evden eve nakliyat, ofis ve büro taşıma işlerinizi ambalajlı, marangozlu, paketlemeli ve sigortalı olarak ucuz fiyatlara yük ve eşyalarınızı taşımaktadır. Paletli, kolili veya parça eşyaların ebatı, ölçüsü ve ağırlığına uygun araçlar göndererek ürün ve malzemenin zarar görmemesini sağlamaktayız. İstanbul’da Pendik nakliyat ambarımızda parsiyel parça eşyalarınızı birleştirerek ekonomik anlamda ucuz fiyatlara taşınmasını sağlamaktayız.

Tüm Türkiye genelinde kara yolu taşımacılığı gibi ihtiyaç duyulan nakliyat taşımacılık faaliyetleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Geniş araç filosuna sahip bir firmayız. Açık kapalı araçlar mevcuttur.

şehirler-arası/nakliyat

şehirler-arası/nakliyat

Taşınacak ürün ve malzemelerin ebatı, ölçüsü ve ağırlığına uygun araçlarımızı göndererek yük ve eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesini sağlamaktayız. Profesyonel kadromuzla yılın 365 günü müşterilerine ucuz fiyatlara nakliye hizmeti vermektedir. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmetini %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veriyor. Pendik ZİLE nakliyat müşteri temsilcilerimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz. 7/24 araç talep edebilirsiniz.

ZİLE Nakliyat; Güler yüzlü ekibimiz 25 yıllık sektörel deneyimi uzman ekibi profesyonel ve güncel teknolojileri kullanarak yaptığı nakliye hizmeti ile garantili ve ekonomik taşımacılık hizmeti veren öncü firmalar arasında yer alıp müşterilerine verdiği güven ile de sektöründe lider firma olmayı başarmıştır. Türkiye’nin her noktasına kargo ve ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde ulaştırmada kolaylık sunar.

yuk-ambar/paketleme

yuk-ambar/paketleme

İstanbul Pendik nakliyat ambarı doğru adresi ZİLE nakliyat ve taşımacılık. Fiyatlarımızı karşılaştırmadan yük ve eşyalarınızı taşımaya karar vermeyiniz.

• İstanbul Moloz Alimi

• Avcılar Yük Taşımacılığı

• Şişli Nakliyat

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...