BİZE ULAŞMAK İÇİN NUMARAYI TIKLAMANIZ YETERLİ OLACAKTIR. 

0533 646 13 60


KOCASINAN NAKLİYAT & TAŞIMA


İstanbul genelde olmak üzere Türkiye geneli sizlere hizmet sunmaktayız. İSTANBUL Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubeleri ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir devam etmektedir. Zile Nakliyat Ambarı 7/24 müşterilerine ambar’ dan ambar’ a yük ve eşya taşımaktadır. Bir çok şubesi ile istediğiniz konuma anında servisimizi yönlendiriyoruz bu saye de en kısa zamanda işimizi bitirip müşteri memnuniyeti kazanmaktayız. 

nakliye

nakliye

 Evden Eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Şehirler arası nakliye yapılır. En önemli şey’ de Şehirler arası Evden Eve nakliyat’dır. Şehir içi Evden Eve Nakliyat İstanbul’ un her bir ilçe ve mahallelerine Ev taşıma işlemidir. Şehirler arası Evden Eve Nakliyat çok önemlidir çünkü; Taşıdığımız ev eşyasının kırılıp dökülmemesi için eşyaları paketleyip kolilemekteyiz. 

NAKLİYAT TAŞIMACILIK

İlişkin ikinci kısmına geçicek olursak yani indirme kısmına aynı şekilde eşyaları temiz ve titizlikle çıkması gereken katlara çıkarıp, yatak odası dolabının montajından başlayarak sırası gelen bütün eşyayı yerli yerine koyulacak bir şekilde taşıdıktan sonra ev sahibine verdiğimiz garantiye dayanarak eşyanın hasarlı olup olmadığını tehit etdikden sonra işimizi teslim edip çıkıyoruz.

Nakliyat-Tasimacilik

Nakliyat-Tasimacilik

Istanbul’ un Kocasinan ilçesinde sizlere 7/24 hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bizi hemen arayın ve sizlere en yakın ekiplerimizi yönlendirelim. Sizlere bir telefon kadar uzaktayız. ZİLE NAKLİYAT TASİMACİLİK firmamız 1999 dan bu yana işini sağlam ve temiz yapmaktadır. İşimizi sizlerinde memnuniyeti ile birlikte işimizi halletmekteyiz. Firmamız deneyimli ve genç ekibi ile işini sonlandırmakta’ dır. 


• Şişli Nakliye