Küçük Araç / Kamyonet Nakliyat / Nakliye

ileİlhan varlı

Küçük Araç / Kamyonet Nakliyat / Nakliye

BİZE ULAŞMAK İÇİN NUMARAYI TIKLAMANIZ YETERLİ OLACAKTIR

0533 646 13 60

NAKLİYAT FİRMASI

İstanbul konumlu olan firmamız Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubeleri ile yıllardır her türlü yük ve eşya taşımacılığı yaparak, her gün müşterilerine bir yenisini ekleyerek hizmete devam eden bir firmadır. İstanbul şehir içi nakliye işlerinde küçük işlerin küçük araçlar ile taşınması müşterilere maddi firmamıza’ da zaman kazandırmaktadır. Her türlü az, hafif yer kaplamayan paletli, kolili yük ve eşya taşımacılığın’ da kullanılan küçük araçlar açık, kapalı ve panelvan pikap çeşitleri ile firmamızda bulunup 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

nakliye-tasimacilik
nakliye-tasimacilik

İstanbul şehir içi ve Türkiye geneli taşınacak olan yüklerin araç içerisinde sabitlenerek gerek ip gerekse halat yardımıyla bağlanarak malzemeleri’ niz muhafaza altına alınarak taşınıp teslim edilmektedir. Ayrıca evden eve eşya taşımacılığında sizlere yardımcı olacak ekip ve araçları firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Evden eve taşımacılık, ofis ve büro taşıma işlemlerinde mobilya tarzı malzemelerin sökülüp takılması için gerekli olan marangoz ustası ve ekipmanları firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Ayrıca herhangi bir ücret talep etmeden işlerinizi kolaylıkla güvenli bir şekilde işçilik yaparak teslim edilmektedir.

Tek parça yüklerin bir kaç koli tarzı malzemelerin hafif yüklerin uygun fiyatlara taşınabilmesi için küçük kamyonet, panelvan araç, pikap gibi kapalı küçük nakliye araçları tercih edilmelidir. Bu araçlar kıa kamyonet, hunday kamyonet, Doblo tarzı araçlar bu araçlar arasında yer almaktadır. Bu tarz küçük araçlar ile İstanbul gibi bir ili düşünürsek yoğun trafik dar sokaklar ve sokaklara sağlı sollu park edilmiş araçları göz önünde bulundurursak küçük çaplı az eşyalarınızın için en hızlı araçlar küçük araç, kamyonet nakliye taşıma araçlarını seçmeniz mantıklı olmaktadır. Ayrıca bu tarz küçük araçlar kamyonetler çok cüzi rakamlar ile işlerinizi kolaylıkla halledebilecektir.

Küçük araç ve Büyük araçlarımız ile müşterilerine 7/24 hizmetlerini sürdürmektedir. Kamyon ve Kamyonet olmak üzere küçük ve büyük olan araçlarımız ile taşımacılık, nakliyat, nakliye ve yük ve eşya taşımacılığı gibi işleriniz için hizmetinizdeyiz.

kamyonet-nakliyesi
kamyonet-nakliyesi

Kamyon ve Kamyonet araçlarımız ile güvenli bir şekilde cenaze taşımacılığı yapmaktayız. Bize güvenebilir hemen arayıp teklif alabilirsiniz. Araçlarımız ile güvenli bir şekilde cenazeleri gerekilen yerlerine götürüyoruz. Tabii ki belediyemiz den izin belgesi alarak.

KAMYON & KAMYONET NAKLİYAT ( İSTANBUL )

Avcılar kamyonet küçük araçlar

Bayrampaşa küçük nakliye araçları

Beylikdüzü kamyonet nakliye araçları

Büyükçekmece nakliyat araçları

Çobançeşme kamyonet nakliye

Davutpaşa panelvan nakliye araçları

Halkalı küçük araçlar nakliyat

İkitelli kamyonet+ pikap nakliye

İstanbul kiralık nakliye araçları

Topkapı kamyonet

İstanbul Moloz Hattı

İkitelli Nakliyat

Çobançeşme Nakliyat

Florya Nakliyat

Bahçelievler Nakliyat

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...

2 yorum

İlhan varlıYayın tarihi10:53 pm - Tem 1, 2019

Kaliteli ve ekonomik bir taşıma gerçekleştiren bir firmadır.

İlhan varlıYayın tarihi5:19 pm - Tem 4, 2019

Adrese çok daha hızlı gelip teslimatı gerçeklestiriyorlar.

Yorumlar kapalı.