İSTOÇ NAKLİYAT & TAŞIMACILIKİstanbul’ da faaliyet gösteren firmamız Avrupa ve Anadolu ticaret bulunan şubeleri ile nakliyat, nakliye ve taşıma ile alakalı bütün çalışmaları yıllardır devam etmektedir. Başlıca hizmetlerimiz her türlü Yük nakliyesi, eşya taşımacılığı, ve parsiyel Nakliyat nakliye, evden eve nakliyat , yük taşımacılığı, eşya taşımacılığı, makine ve ambar taşımacılığı ve nakliyatı işlerinde faaliyet göstermektedir. 1999’dan bu günümüze kadar Nakliyat sektöründe bir çok firma ve işyerlerin de  Nakliye hizmeti sunmuştur ve hala sunmaya devam etmektedir. Zile Nakliyat Taşımacılık’ ta Türkiye’nin her bir il ve ilçelerine Nakliyat hizmeti sunmuştur,  ve hala sunmaya devam ediyor. Sizlerde her türlü nakliye, nakliyat, evden eve taşımacılık ve eşya taşıma işleriniz için bizleri arayabilir fiyat ve araç talebinde bulunabilirsiniz.

şehir-içi-taşımacılık

şehir-içi-taşımacılık

İSTOÇ EVDEN EVE NAKLİYAT

Zile Nakliyat Taşımacılık olarak müşterilerimize kaliteli, temiz, güvenli bir hizmet sunmaktayız. Diğer firmalara göre Zile Nakliyat Taşımacılık evden eve nakliyat taşımacılık işlerinde kalite ve güveni sağlamıştır. Evden eve nakliyat, ofis, büro tarzı eşyalarınızın taşınmasında sökülüp takılması gereken mobilya tarzı eşyalarınızın montaj işleri için marangoz ustası firmamızda mevcuttur. Nakliyat olacak ürünleriniz özen ile muhafaza edilip, istenilen adrese bırakılır. Uzman , genç ve dinamik ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Taşıtmayı düşündüğünüz yüklerle ilgili olarak, iletişim sayfasını kullanarak firmamızla irtibata geçip, bilgi alabilirsiniz.


İSTOÇ PARSİYEL & AMBAR NAKLİYESİ

Parsiyel nakliyat sektöründe bir numara olan firmamız Zile Nakliyat Taşımacılık vb. işlerinizi güvenli bir şekilde tamamlamaktadır. Aynı güzergahta bulunan teslimat noktalarına gönderilen ürünlerin teslimini yapmaya yönelik nakliye hizmetini ifade eder. Ayrıca Yüklerinizin ağırlığına göre araç seçimi yapılabilmektedir. Aynı güzergahta taşınacak olan, birbirinden farklı müşterilere ait yükleri, aynı kamyon, kamyonet veya tır’ la taşıma faaliyetine parsiyel taşımacılık adı verilir. Bu sayede taşıtmak istediğiniz yük, farklı yüklerle bir arada olduğundan, ekonomik olarak fayda sağlarsınız.

yuk-tasimaciliği

yuk-tasimaciliği

ÇEVRE NAKLİYAT BÖLGELERİ; İstoç nakliyat, Bayrampaşa nakliyat, Bakırköy nakliyat, Zeytinburnu nakliyat, İkitelli nakliyat, Yenibosna nakliyat, Güngören nakliyat, Bağcılar nakliyat, Esenler nakliyat, Gaziosmanpaşa nakliyat, Esenyurt nakliyat, Beylikdüzü nakliyat, Pendik nakliyat, Tuzla nakliyat, Merter nakliyat, Halkalı nakliyat, Florya nakliye, Yeşilköy nakliye. 


Bakırköy Nakliyat

• İstanbul Moloz Alimi

• Zeytinburnu Nakliyat