BİZE ULAŞMAK İÇİN NUMARAYI TIKLAMANIZ YETERLİ OLACAKTIR. 

0533 646 13 60


SULTANGAZİ NAKLİYAT


Sultangazi  nakliyat hizmetlerimiz ucuz fiyata kaliteli hizmet politikası ile güvenilir taşımacılığın adresi Zile nakliyat olarak faliyetlerimizi son hızla devam ettirmekteyiz. Firmamız İstanbul’da hizmet öncesi ve sonrasında kurumsal yapısı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını mükemmel bir şekilde yüklerinizi taşımaktadır. İstanbul’dan tüm Türkiye il ve ilçelerine parsiyel taşımacılık, ambar taşımacılığı ve komple taşımalarını şehirler arasında ekonomik ve garantili olarak taşımaktayız. Profesyonel kadromuzla geniş filo ağımızla açık kapalı kasa kamyon kamyonetlerimizle paletli veya kolili malzemelere göre araç gönderimi yapılmaktadır.

EVDEN-EVE-NAKLİYAT

EVDEN-EVE-NAKLİYAT


Sultangazi nakliyat firmaları arasında en eski firmasıyız 25 yıldır İstanbul’da ev, ofis, büro ve fabrika nakliye taşıma işlerinizi uygun fiyatlara ambalajlı, paketlemeli, asansörlü, marangozlu ve sigortalı olarak taşımaktadır. İstanbul da faaliyet gösteren firmamız her iki bölgede bulunan Şubeleri ile sizlere daha iyi bir şekilde hizmet sunmak için Avrupa ve Anadolu yakasında ki şubeler arası yaptığı görüşmede size daha hızlı ve kolay hizmetler sunmaktadır.


SULTANGAZİ ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Türkiye geneline karayolu ile yapılan taşımacılık hizmetleridir . Şehirler arası nakliyat ve taşımacılık hizmetleridir. Sultangazi şehir içi nakliyat evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyat, parsiyel taşımacılık faliyetlerini Zile nakliyat firmamız deneyimli personelimizle çalışmalarını sürdürmektedir.


SULTANGAZİ AMBAR NAKLİYESİ

Ambarlara gelen eşyalarınız istediğiniz fabrika alanı veya ev adresinize teslim edilir veya ambarlara teslim edilir.


SULTANGAZİ PARSİYEL NAKLİYE

Aynı güzelgahta bulunan teslimat noktalarına gönderilen ürünlerin teslimini yapmaya yönelik nakliye hizmetini ifade eder.


Uzun yıllardan beri Sultangazi şehir içi ve şehirler arası nakliyat sektöründe öncü bir firma olmayı başarmıştır. Sultangazi Zile nakliyat firmamız her bütçeye uygun koşullarda taşıma hizmetini kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul Sultangazi nakliye fiyatlarımızı karşılaştırmadan bizden teklif almadan karar vermeyiniz. Sultangazi nakliyat müşteri temsilcilerimizi 7/24 arayarak araç talebinde bulunabilirsiniz.

sultangazı-naklıye

sultangazı-naklıye


SULTANGAZİ FUAR TAŞIMACILIĞI

Katılacağınız fuar kongre seminer merkezine götürmek istediğiniz stand makina vs gibi eşyalarınızın taşıma hizmetidir.


SULTANGAZİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat şehir içi şehirler arası ev ofis büro eşyalarınızın bir yerden diyer yere sökülüp muhafaza altına almak amacıyla yapılan işleme denir.


Taşınacak ürün ve malzemenin ebat, ölçü ve tonajına uygun araçlar göndererek taşıma esnasında yük ve eşyalarınızı zarar görmemesini öngörmekteyiz.


• İstanbul Moloz Hattı

• Maltepe Nakliyat

• Bakırköy Nakliyat