İSTANBUL NAKLİYAT & TAŞIMACILIK FİRMASI – ZİLE NAKLİYAT

ileİlhan varlı

İSTANBUL NAKLİYAT & TAŞIMACILIK FİRMASI – ZİLE NAKLİYAT

Bize Ulaşmak İçin Numarayı Tıklamanız Yeterli Olacaktır. 

0533 646 13 60


İSTANBUL NAKLİYAT FİRMASI


İstanbul nakliyat ZİLE nakliyat adı altında kaliteli ve uygun fiyat politikası ile müşterilerine hizmet vermekte. İstanbul nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini yılın 365 günü her saati müşterilerine hizmet veriyor. İstanbul Evden eve nakliyat ve taşımacılık işlerinizi ambalajlı, paketlemeli, marangozlu, sigortalı, asansörlü olarak ev ve ofis taşımaları garantili ve hızlı bir şekilde yüklerinizi taşır.

istanbul-nakliyat

istanbul-nakliyat

Ayrıca depolama alanımız mevcut olup müşterilerimizin ev taşıma da çözüm ortağıyız. Şehirler arası nakliyat hizmeti de veren firmamız Ambar taşımacılığı, Parsiyel taşımacılık ve parça eşya taşımalarınızı birleştirerek ekonomik olarak taşınmasını sağlar. İstanbul nakliye firmamızın filosun’da açık kapalı tır, kamyon, kamyonet ve küçük araç bulundurmaktadır.

Taşınacak ürün ve malzemenin ebatına ve ölçüsüne göre paletli veya kolili malzemelere göre araç gönderimi yapılmaktadır. İstanbul’da 24 saat esaslı olarak çalışmakta olan firmamız fabrikalara ve limanlar arası nakliye ve taşımacılık transferi gerçekleştirmektedir. ZİLE nakliyat firmamız güler yüzlü personeliyle kaliteli ve ekonomik nakliyat taşımacılık hizmetini müşterilerine sunmaktadır. İstanbul nakliyat Türkiye’ nin her noktasına kargo ve ürünlerinizi sorunsuz ulaştırmada kolaylık sağlamaktadır.

şehirler-arası-taşımacılık

şehirler-arası-nakliyat-aracı

ZİLE nakliyat firmamızdan teklif almadan yük ve eşyalarınızı taşımaya karar vermeyiniz. 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimizi arayarak araç talebinde bulunabilirsiniz veya internet web sitemiz üzerinden istek ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.

UCUZ TAŞIMACILIK

İstanbul şehir içi nakliyat, taşımacılık gibi yük ve eşya taşıma işlemlerini gerçekleştiren firmamıza 7/24 kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Bizleri arayarak fiyat ve araç teklifinde bulunabilirsiniz.

• İstanbul Şehir İçi Nakliyat

• İstanbul Evden Eve Nakliyat

• İstanbul Ambar Taşımacılığı

• İstanbul Parsiyel Taşımacılık

• İstanbul Nakliyat Fiyatları

• İstanbul Yük & Eşya Taşımacılığı 

İstanbul ZİLE Nakliyat Firmamız Türkiye’ nin 81 ilinde hizmet vermektedir. Şehirler arası nakliyat ve taşımalarınız komple veya parça eşya (parsiyel) olarak hizmetinize sunulmuş olup parça eşya taşıma taşımalarınız 1 gün öncesinden bilgi vermeniz yeterlidir. Detaylı bilgi ve rezervasyon işlemleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

zile-nakliyat

zile-nakliyat

İstanbul nakliyat firmamız uzun yıllardan beri İstanbul merkezli tüm Türkiye geneline kara yolu nakliyat taşımacılığı faaliyetlerini sürdürmektedir.

• İstanbul Moloz Alimi

 Davutpaşa Nakliyat

• Şişli Nakliyat

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...