BİZE ULAŞMAK İÇİN NUMARAYI TIKLAMANIZ YETERLİ OLACAKTIR

0533 646 13 60


SANCAKTEPE NAKLİYE FİRMASI


Sancaktepe nakliyat firmaları arasında en eski firmasıyız 25 yıldır İstanbul’da ev, ofis, büro ve fabrika nakliye taşıma işlerinizi uygun fiyatlara ambalajlı, paketlemeli, asansörlü, marangozlu ve sigortalı olarak taşımaktadır. İstanbul, Sancaktepe bölgesinde firmamız 7/24 isteğe bağlı hizmet vermektedir. bizlere şimdi ulaşın ve bizlerde sizlere ucuz bir teklif sunalım.


İstanbul da faaliyet gösteren firmamız her iki bölgede bulunan Şubeleri ile sizlere daha iyi bir şekilde hizmet sunmak için Avrupa ve Anadolu yakasında ki şubeler arası yaptığı görüşmede size daha hızlı ve kolay hizmetler sunmaktadır.

nakliye

nakliye


Uzun yıllardan beri Sancaktepe şehir içi ve şehirler arası nakliyat sektöründe öncü bir firma olmayı başarmıştır. Zile Nakliyat Taşımacılık adlı firmamız her bütçeye uygun koşullarda taşıma hizmetini kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul nakliye fiyatlarını karşılaştırmadan bizden teklif almadan karar vermeyiniz. Sancaktepe nakliyat müşteri temsilcilerimizi 7/24 arayarak araç talebinde bulunabilirsiniz.


SANCAKTEPE – EVDEN EVE NAKLİYAT;

Evden eve nakliyat şehir içi şehirler arası ev ofis büro eşyalarınızın bir yerden diğer yere sökülüp muhafaza altına almak amacıyla yapılan işleme denir. Türkiye geneline kara yolu ile evden eve taşımacılık hizmeti yapılmaktadır.

evden-eve-naklıye-tasima

evden-eve-naklıye-tasima

• İstanbul Moloz Hattı