İSTANBUL – NAKLİYECİ ARAYANLAR – 0533 646 13 60

ileİlhan varlı

İSTANBUL – NAKLİYECİ ARAYANLAR – 0533 646 13 60

İSTANBUL NAKLİYE FİRMASI

İstanbul da kuruluşlu firma ZİLE NAKLİYAT AMBARI eski yıllardan yani kuruluş tarihinden bu yana faaliyetlerini İstanbul da sürdürmektedir. İstanbul’ un her bir semt ve mahallelerine hizmet vermektedir. Yani İstanbul da nerede olursanız olun sizlere hizmet vermekteyiz. Uzman ve genç ekibimiz ile işimizi kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Yük ve Eşya Taşımalarınız için firmamızdan teklif alabilirsiniz.

İstanbul Nakliyeci Fiyatları

İstanbul da Nakliyeci, Taşımacılık yapan arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız tarafınca hem Nakliyeci hem de Nakliye aracı istediğiniz şekilde sizlere yönlendirmekteyiz. Ayrıca Yük ve Eşyalarınızı taşımak için eleman arıyorsanız yükünüzün boyutu ebatı ve en önemlisi çoğunluğu ile sizlere eleman fiyatlarımızı sunmaktayız. Yaklaşık elemanlarımız 120 ile 150 tl arası fiyat ile çalışmaktadırlar. Bunun dışında Nakliye araçlarımızı ise yüklerinizi aynı şekilde çoğunluğu ve boyutuna göre sizlere kamyon. kamyonet ve panelvan araçlarımızı yönlendiriyoruz. İstanbul içi Nakliye araçlarımızda sizlere yaklaşık 299 tl daha düşük ve daha yüksek fiyat sunmaktayız.

istanbul-nakliyeci
istanbul-nakliyeci

İstanbul Uygun Taşımacılık

İstanbul da faaliyet gösteren firmamız eşya taşımacılığı, yük taşımacılığı, parsiyel taşımacılık ve ev taşımacılığı daha bir çok hizmet vermektedir. Tabii ki firmamız müşterinin halinden anlayarak fiyat konusunda indirim yapmaktadır. Yük ve eşyalarınızı adresten alıp gerekilen adrese güvenli bir şekilde taşımaktayız.

  • İstanbul Konya Yük Taşımacılığı
  • İstanbul Evden Eve Nakliyat
  • İstanbul Konya Ofis Büro Taşımacılığı
  • İstanbul Konya Parça Yük Taşımacılığı
  • İstanbul Konya Ambar Nakliyesi
  • İstanbul Konya Kamyon Nakliye
  • İstanbul Konya Kamyonet Nakliyesi
  • İstanbul Konya Liftli Taşımacılık
  • İstanbul Konya Palet Taşımacılığı
  • İstanbul Konya Büyük Araç Nakliye

İstanbul Nakliye Ambarımız 7/24 hızlı ve kesintisiz bir şekilde güvenli uygun araçları ile Şehir içinde hizmetlerini vermektedir. Şehir içi Nakliyeleri içim Kamyonet tarzı araçlarını kullanmaktadır. Kamyonet tarzı araçlarımız ile hızlı ve kaliteli bir şekilde yükleriniz taşınmaktadır. Tabii ki Şehirler arası nakliye ve taşımacılık işlerimiz için tır ve kamyon çeşidi araçlarımız mevcuttur. Şehirler arası taşımacılığı kamyonet araçlarımız ile yapmaktayız.

şehir-içi-kamyonet-nakliye
şehir-içi-kamyonet-nakliye

Ambar Nakliye Taşımacılık işlerimiz için araçlarımıza taşınacak yükler Forklift sayesinde ağır yüklerinizi araçlarımıza hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaktayız. İstanbulda Liftli taşımacılık ihtiyacı duyarsanız hemen Zile Nakliyat Taşımacılık Ambarına ulaşabilirsiniz.

forkliftli-taşımacılık
forkliftli-taşımacılık

Çatı Ustası

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...