İSTANBUL NAKLİYAT AMBARI | ZİLE NAKLİYAT

ileİlhan varlı

İSTANBUL NAKLİYAT AMBARI | ZİLE NAKLİYAT

Bize Ulaşmak İçin Numarayı Tıklamanız Yeterli Olacaktır. 

0533 646 13 60


İSTANBUL NAKLİYE AMBARI


İstanbul Nakliyat firmamız ZİLE Nakliyat adı ile 1992 yılın’da kurulmuş olup 25 yıldır İstanbul’da şehir içi  nakliyat ve Evden ve nakliyat hizmeti vermektedir. İstanbul nakliye sektöründeki sayılı firmalar arasında olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Profesyonel kadromuzla son teknoloji ekipmanları ile İstanbul’da nakliyat çözüm ortağınız.

Hızlı ve kaliteli bir hizmet isteyen müşterilerine uygun fiyatlı nakliyat taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Parsiyel taşımacılık, Ambar taşımacılığı, Parça eşya taşıma, Kargo ve evden eve nakliyat hizmetlerimizin başlıcalarıdır. İstanbul nakliyat firmaları arasında lider firmayız. Nakliye talepleriniz için müşteri temsilcimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

TALEP ARAÇ + ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE

Büyük kamyon, orta boy, kamyon ve kamyonet olmak üzere açık ve kapalı tam teşekküllü araçlarımız ile İstanbul’da nakliye işini en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İstanbul ZİLE nakliyat taşımacılık olarak İSTANBUL NAKLİYAT FİRMALARI denildiğinde akla gelen firması olmaktan mutluyuz. İstanbul’da Şehir içi Nakliye işlerinizi yapmakta olan firmamız profesyonel ekibimiz ile dürüst, kaliteli hizmet ve güven vermeye devam edeceğiz.

şehirler-arası-nakliye

şehirler-arası-nakliye

Şehirler arası evden eve nakliyat İSTANBUL NAKLİYE sektöründe en fazla gelişen ilimizden’ dir. Şehir içi nakliyat, Evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliye hizmetimizi 7 gün 24 saat ZİLE NAKLİYAT olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

« Şehirler arası nakliyat İstanbul Şehir İçi Nakliyat »

« Fabrika nakliye Şehirler Arası Nakliyat »

« Ambar nakliyat Evden Eve  nakliyat »

« Ofis taşıma Ambar nakliyat »


• Avcılar Yük Taşımacılığı

• İstanbul Moloz Alımı

• Bahçelievler Nakliyat

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...