İSTANBUL – FATİH NAKLİYE AMBARI & TAŞIMACILIK – 0533 646 13 60

ileİlhan varlı

İSTANBUL – FATİH NAKLİYE AMBARI & TAŞIMACILIK – 0533 646 13 60

Bize Ulaşmak İçin Numarayı Tıklamanız Yeterli Olacaktır. 

0533 646 13 60


FATİH NAKLİYE AMBARI


İstanbul Fatih nakliyat firmamız ZİLE nakliyat taşımacılık adı altında şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmetleri vermektedir. İstanbul Fatih nakliyat 25 yıldır uzman ekibimiz ile Evden eve nakliyat, Ofis taşımacılığı, Parsiyel taşımacılık ve parça eşya taşımalarınızı uygun fiyata taşımaktayız. İstanbul Fatih nakliyat firmaları arasında en eski firmasıyız. Profesyonel kadromuzla son teknoloji ekipmanlarıyla her türlü nakliye ve taşıma işlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yük ve eşyalarınızı taşımaktadır.

nakliye-firması

nakliye-firması

Fatih evden eve nakliyat taşımalarını ambalajlı, paketlemeli, marangozlu ve sigortalı bir şekilde taşımakta. Ayrıca asansörlü ve depolama hizmetlerimle müşterilerine hizmet vermektedir. Parsiyel ve parça eşya taşımalarınızı Fatih nakliye ambarı olarakta faliyetlerini sürdürmektedir. Geniş filo ağımızla açık kapalı kamyon ve kamyonet araçlarımızla paletli veya kolili malzemelere göre araç gönderimi yapılmaktadır. Şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmetini Türkiye genelinde 81 ilinde çalışmalarını sürdürmekte.

ŞEHİR İÇİ- -ŞEHİRLER ARASI YÜK EŞYA TAŞIAMCILIĞI

ZİLE nakliyat firmamız İstanbul’da şehir içi ve şehirler arası nakliyelerinizi ucuz fiyata kaliteli hizmet politikası ile faliyetlerini sürdürmekte. İstanbul içinde fabrika ve limanlara ürün ve malzemenin ebatı, ölçüsü ve tonajına uygun araçlar göndererek yük ve eşyalarınızın zarar görmemesini sağlamaktadır. ZİLE nakliyat ve taşımacılık fiyatlarımızı karşılaştırmadan yük ve eşyalarınızı taşıtmaya karar vermeyin.

nakliye-tasimacilik

nakliye-tasimacilik

Uzun yıllardır nakliye taşımacılık sektöründe lider bir firma olmayı başarmıştır. Müşteri destek hattımızı arayarak araç talebinde bulunabilir veya internet sitemizden bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Fatih ZİLE Nakliyat Ve Taşımacılık tercih sizden hizmet bizden…

İstanbul Fatih Şehir İçi Nakliyat;

İstanbul içi tüm ilçe ve mahallelerine kamyon, kamyonet araçlarımız ile şehir içi nakliyat taşımacılık hizmeti vermekteyiz.Fatih şehir içi nakliyat        nakliye firmamız Türkiye’ nin il ve ilçelerine büyük ve küçük kamyon araçlarımız ile tüm nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Fatih şehirler arası nakliyat.

şehir-içi-nakliyat

şehir-içi-nakliyat

     İstanbul Fatih Nakliye Ambarı İstanbul içi parça eşya taşımalarınızı birleştirerek ucuz ve ekonomik fiyatlara kaliteli bir şekilde taşımayı sağlamaktadır.

• Evden Eve Nakliyat Firması

• İstanbul Moloz Alimi

• Yenibosna Nakliyat

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...