BİZE ULAŞMAK İÇİN NUMARAYI TIKLAMANIZ YETERLİ OLACAKTIR

0533 646 13 60


EYÜP NAKLİYE AMBARI


Eyüp nakliyat firmaları arasında en eski firmasıyız 25 yıldır İstanbul’da ev, ofis, büro ve fabrika nakliye taşıma işlerinizi uygun fiyatlara ambalajlı, paketlemeli, asansörlü, marangozlu ve sigortalı olarak taşımaktadır. İstanbul da faaliyet gösteren firmamız her iki bölgede bulunan Şubeleri ile sizlere daha iyi bir şekilde hizmet sunmak için Avrupa ve Anadolu yakasında ki şubeler arası yaptığı görüşmede size daha hızlı ve kolay hizmetler sunmaktadır.

Uzun yıllardan beri Eyüp şehir içi ve şehirler arası nakliyat sektöründe öncü bir firma olmayı başarmıştır. Eyüp Zile nakliyat firmamız her bütçeye uygun koşullarda taşıma hizmetini kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul Eyüp nakliye fiyatlarımızı karşılaştırmadan bizden teklif almadan karar vermeyiniz. Eyüp nakliyat müşteri temsilcilerimizi 7/24 arayarak araç talebinde bulunabilirsiniz.

eyup-nakliye

eyup-nakliye

EYÜP TAŞIMACILIK 

İstanbulun Eyüp ilçesinde firmamız 7/24 hizmet sunmaktadır. Yük & Eşyalarınızı adresten alınıp adrese teslim etmekteyiz. Firmamızın uzman ve deneyimli ekibi eşyalarınızı kırmayıp ve dökmemek için isteğinize bağlı Forklift ile yükleme avantajı sunmaktadır. Bunun içinde fiyat farkı vardır. 

İstanbulun her ilçesinde şubemiz mevcuttur. Yani bizlere nereden ulaşırsanız ulaşın sizlere en yakın ekibimizi yönlendiriyoruz. Bizlere hemen ulaşıp Eyüp Nakliye teklifi alabilirsiniz. Eşyalarınızın boyutu ebatına göre fiyat vermekteyiz. Ona göre sizlere kamyon, kamyonet ve panelvan araçlarımızı göndermekteyiz.

yuk-tasimaciliği

guvenlı-tasıma

https://www.nakliyattasimacilik.org/merter-nakliye-firmalari-zile-nakliyat/?fbclid=IwAR2o2CB959QSpulP4eLjTWJKEQa0cp4IqchAMt2mg9xQO6G-79dkdhhw20I