BİZE ULAŞMAK İÇİN NUMARAYI TIKLAMANIZ YETERLİ OLACAKTIR

0533 646 13 60

EYÜP NAKLİYE


Eyüp nakliyat firmamız sektöre 25 yıl önce girmiş olup İstanbul’da şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılık faaliyetlerini devam ettirmektedir. Eyüp nakliyat ZİLE nakliye adı altında faliyet gösteren firmamız Evden eve nakliyat, Ofis taşımacılığı, Parsiyel taşıma ve Ambar taşımacılığı gibi ihtiyaç duyulan nakliyat ve taşımalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde yüklerinizi taşımaktayız. Evden eve taşımalarınızı ambalajlı, paketlemeli, sigortalı ve marangozlu olarak taşımaktadır. İstenildiği takdirde asansörlü evden eve nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca eşyalarınızın depolama alanımız da mevcuttur.

şehir-içi-nakliyat

şehir-içi-nakliyat

PARÇA – EŞYA TAŞIMACILIĞI AMBARI

Şehir içi ve Şehirler arası parça ve eşyalarınız itina ile taşınmaktadır. Deneyimli, genç ekibimiz ile işimizi hızlı ve güvenli bir şekilde sonlandırmaktayız. Yüklerinizin boyutlarına ve ebatlarına göre sizlere uygun araçlarımızı yönlendiriyoruz. Dolap sökme ve takma işlemleri de için de bulunmaktadır. 

Parça eşya ve yüklerinizi firmamıza ait ambarımızda birleştirerek ekonomik anlamda ucuz fiyatlara taşınmasını sağlamaktayız. Geniş araç filo ağımızla açık kapalı kamyon ve kamyonetlerimizle paletli veya kolili ürün veya malzemelere göre araç gönderimi yapmakta olup taşınan ürün ve malzemenin hasar veya zarar görmemesini sağlamak. Profesyonel kadromuz yeni model araçlarımız ve son teknolojik ekipmanları ile müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

İSTANBUL – EYÜP NAKLİYAT 

İstanbul Eyüp nakliyat firmaları aradığınızda doğru adresi ZİLE nakliyat taşımacılık firması’ dır. Hergün fabrika ve limanlara yüklerinizi istenilen gün ve saatte ulaştırmaktayız. Eyüp nakliye fiyatlarımızı karşılaştırmadan yük ve eşyalarınızı taşımaya karar vermeyiniz. Bize müşteri temsilcimizi arayarak araç talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul Eyüp Nakliyat Taşımacılık.

yuk-esya-tasimaciliği

yuk-esya-tasimaciliği

EYÜP ŞEHİR İÇİ NAKLİYE FİRMALARI

EYÜP ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

EYÜP EVDEN EVE NAKLİYAT

EYÜP NAKLİYE FİYATLARI

EYÜP NAKLİYAT OFİS TAŞIMACILIĞI

EYÜP PARSİYEL NAKLİYAT

 Davutpaşa Nakliyat

• İstanbul Moloz Alimi

• Bağcılar Nakliyat