EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI 2021 – Zile Nakliyat

ileİlhan varlı

EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI 2021 – Zile Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT TAŞIMA FİYATLARI

Evden Eve Nakliyat Fiyatları, aslında Şehir İçinde ortalama 499 TL ile 599 TL dir. Fakat Yük ve Eşyalarınızın boyutu ve çoğunluğuna göre fiyat artmakta ve azalmakta. Bu fiyatlar sadece araç payıdır, eğerki eşyalarınızı taşıtmak için elemanlarınız yok ise sizlere eleman gönderiyoruz, ortalama 1 eleman 110 ve ya 130 tl arası çalışmaktadır.

Uygun ve cazip tekliflerimizden faydalanmak için Tıkla Ara butonuna Tıklayarak fiyat konusunda teklif alabilirsiniz. 2020 ye özel %20 indirimli fiyatlarımız ile Şehir İçi ve Şehirler Arası 7/24 Evden Eve Nakliyat hizmetimizi sürdürmekteyiz. ZİLE NAKLİYAT AMBARI olarak 1999 yılın’ dan bu yana Türkiye’ de Nakliyat Firmaları arasında firmamız memnuniyet kazanmıştır.

İSTANBUL EVDEN EVECİ

Zile Nakliyat Taşımacılık olarak sektörde kaliteli bir ve temiz bir hizmet sunmaktayız. Evlerinizi güvenli taşıtmak istiyorsanız evden eve asansörlü taşımacılık fiyatlarımız da sizler için mevcuttur. Asansörlü ev taşıma sistemi güvenli ve hızlı bir iştir. Tabii ki asansörlü taşımacılık da fiyat farkı olmaktadır. Evleriniz ne kadar yüksek katta olursa olsun bizler için sorun değildir. Evlerinizi güvenli bir şekilde taşıtmak istiyorsanız doğru yerdesiniz, hemen arayın bizlerde sizlere fiyat teklifi sunalım.

asansörlü-taşımacılık
asansörlü-taşımacılık

EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Şehir İçi evden eve nakliyat hizmetleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Şehir İçinde güvenli son model teknolojik araçlarımız ile evlerinizi taşımaktayız. Araç teklifinde bulunduktan sonra tabii ki evlerinizi katlara taşıtmak için eleman teklifinde de bulunabilirsiniz. Evlerinizi güvenli bir şekilde adresten alınıp adrese teslim etmekteyiz.

Ortalama 1+1 bir Ev Taşıma ve Nakliyesi dahil : 499 TL

Ortalama 2+1 bir Ev Taşıma ve Nakliyesi : 599 TL

Uygun ve kaliteli Nakliyat, Taşımacılık hizmetleri istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat işleriniz firmamız tarafından görülmektedir. Ev eşyalarınız büyük olursa kamyon araçlarımız ile taşımaktayız. Fakat kamyon çeşidi araç istemezseniz sizler için Tır araçlarımızda mevcuttur.

şehirler-arası-taşıma
şehirler-arası-taşıma

Çatı Ustası

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...