Bize Ulaşmak İçin Numararayı Tıklamanız Yeterli Olacaktır

0533 646 13 60

EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Evden eve nakliyat’ ta, en önemli şeylerden biri eşyalarınızın güvenli bir şekilde götürülmesidir. İster kırılabilir cam olsun, isterse oturma grubunuz olsun, ister ise ofisiniz olsun. İstanbul içinde, tüm illere güvenli bir şekilde eşyalarınızın naklini yapıyoruz. Bu nakil esnasında ise, doğabilecek her türlü tehlikeye karşı, ürünlerinizi en iyi şekilde muhafaza ediyoruz. İsteğe bağlı olarak da eşyalarınıza eliniz değmeden toplayıp, kolilenip, paketlenip ve battaniye yada patpat naylon dediğimiz naylon ile sarıp taşıma işlemine geçiyoruz. Evden eve nakliyat’ ta ofis ve büro taşımada ev, işyeri yada ofisiniz’ de bulunan mobilya tarzı eşyalarınızın sökülüp takılması için gerekli olan malzemeler ve marangoz ustası firmamız tarafından karşılanmaktadır.

zile-nakliyat-ekibi

zile-nakliyat-ekibi

Taşıma başladığı esnada bütün eşyalar garanti ve sigorta kapsamına alınarak çalışma başlatılmaktadır. Diğer kurumsal olmayan firmalar ile boşa zaman harcamayın. İstanbul içi, evden eve nakliyat seçiminizi, Zile Nakliyat’ tan yana yapın. Nakliyat kolay gibi gözüküyor olsa da, aslında,  riski yüksek bir olaydır. Eşyalarınızı güvenli şirkete, profesyonel uzman ekibimize emanet edin. İstanbul evden eve nakliyat lideri olan şirketimiz, siz değerli müşterilerimizin 7/24 yanındayız. Mesafeler bizim için asla engel değil. Siz yeter ki bizleri arayın. Uygun fiyat politikamız, uzman ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.

 ZİLE Nakliyat ve Taşımacılık 1999 yılından bu yana İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında açmış olduğu şubeleri ile yıllardır, kalite ve güven taşımaktadır. İstanbul içi her ilçeye ulaşımımız mevcuttur. Evden Eve nakliyat firması Zile Nakliyat Taşımacılık Evden Eve nakliyat hizmetini bir çok il ve ilçelerde nakliyat hizmeti sunarak müşterilerini memnun etmektedir.

EVDEN EVE GÜVENLİ NAKLİYAT HİZMETİ

Evden eve eşya taşıma ve ofis eşyası taşıma işlemleri sıklıkla karşılaştığımız durumlardandır. Yük ve eşya taşıma işleminde bir yerden, başka bir yere gitmesi gereken eşya ve malzemeler öncelikli olarak güzel bir biçimde ambalajlanmakta ve paketlenmektedir. Güvenlik için önemli olan bu uygulamada, kolilere konması gereken eşyalarınızın kolilere yerleştirilmesi, daha büyük parça içeren eşyalarınızın ise farklı koruma tedbirleriyle taşınabilir hale getirilmesi aşamalarını en doğru şekilde tamamlıyoruz.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Türkiye genelinde şehir içi ve şehirler arası nakliyat sektöründe 7/24 hizmet veren firmamız 1999’dan beri sizlere kaliteli ve temiz bir şekilde şehirler arası nakliyat evden eve taşımacılık, eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

PARSİYEL NAKLİYAT TAŞIMACILIK

Zile Nakliyat Taşımacılık Türkiye genelinde müşterilerine 7/24 Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Aynı güzelgahta bulunan teslimat noktalarına gönderilen ürünlerin teslimini yapmaya yönelik nakliye hizmetini ifade eder. Aynı araç içerisinde birden fazla müşterinin malzemesini taşımaya yönelik yapılan çalışmaya denir, parsiyel taşımacılık, böylece ekonomik olarak’ da  işleriniz çözülmüş olacaktır. Parsiyel taşıma’ da yükleriniz adresten alınıp adrese teslim edilmektedir.

NAKLİYE AMBARI

Ambarlara gelen eşyalarınız istediğiniz fabrika alanı veya ev adresinize teslim edilir veya ambarlara teslim edilir. Ambar Taşımacılık hizmeti sunan firmamıza 7/24 anında ulaşabilirsiniz. İstanbul konumlu olan firmamız Ambar taşımacılığın’ da yükleriniz’ i adresten alıp adrese teslim edilmektedir.

Nakliye-Ambarı

Nakliye-Ambarı 

Türkiye, İstanbul da nakliye firması olan Zile Nakliyat Şehir içi, Şehirler arası yani İstanbul da ve İstanbul’ un çevre illerinde firmamız 7/24 Evden Eve Nakliyat ve daha bir çok taşımacılık hizmetleri vermekteyiz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Adalar, Arnavutlöy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Küçükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeyköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Zeytinburnu, Şirinevler, Yenibosna, İkitelli, Güneşli, Tahtakale, Topkapı, Davutpaşa, Cevizlibağ, Florya, Avcılar, Ümraniye, Üsküdar, Şişli, Şile, Sultangazi, Sultanbeyli gibi sayamadığımız bütün ilçelere sevkiyatımız bulunmaktadır.

• İstanbul Moloz Alimi

• Bakırköy Nakliyat

• Bağcılar Nakliyat