Evden Eve Nakliyat – @Taşımacılık – ZİLE NAKLİYAT

ileİlhan varlı

Evden Eve Nakliyat – @Taşımacılık – ZİLE NAKLİYAT

Bize Ulaşmak İçin Numarayı Tıklamanız Yeterli Olacaktır. 

0533 646 13 60


Zile Nakliyat Taşımacılık adında toplanan firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye geneli nakliye işlerinizde de sizlere hizmet vermektedir. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan ofisleri  ile sizlere daha iyi hizmet sunmak için komple bir ekip çalışması  sürdürmektedir, sizlerde bu  tarz işlerinizde 7/24 bizlere ulaşmanız yetetli olacaktır.


Sektörde 1999 dan bu yana İstanbul’a hizmet veren firma ZİLE NAKLİYAT TASİMACİLİK görevini sonlandırmıştır. Şehirler Arası Nakliyat işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Şehir içi de nakliyat yapılır. Bize ulaşıp araç ve ya işçi talebinde bulunabilirisiniz. Uzman, genç ekibimiz ile sizlere kaliteli ve temiz bir hizmet sunmaktayız. Firmamız açık ve ya kapalı kamyon ile hizmet vermektedir.

şehirler-arası-nakliye

şehirler-arası-nakliye


Zile Nakliyat olarak 1999 dan itibaren gerek NAKLİYAT ve taşıma sektöründe müşterilerimizin gerekse meslektaşlarımız olan bir çok kurumsal yapının düştüğü hataları çok iyi gözlemleyerek, bu hatalara düşmeden kalitemizi arttırma ve bu çerçevede hizmet anlayışımıza entegre etme girişimlerimiz neticesinde bir çok müşteriyi bünyemize katma fırsatı verdi. Firmamız nakliyat taşımacılık ile alakalı yük ve eşya taşımacılığı sektöründe aşağıdaki belirtiler kelimeler deki işler ve buna benzer taşımacılık ile alakalı bütün işlerde ve ilcelerde hizmet vermekteyiz.


Ekip olarak yaptığımız çalışmalar şu şekilde devam etmektedir. Kurulu bir eve intikal ettiğimizde evi komple toplayıp, paketleyip mobilya söküm ve sarma ayriyeten paketleme’ye geçip bitirdikten sonra taşıma işlemine sırası ile başlıyoruz. Eşya taşımak halk dilinde kafasına göre iş yapmaya benzemez. Yüklenmesi gereken şekilde araçlara düzgün istif edilmediği taktirde eşyalar zarar görücektir. Onun için eşya sıralı bir sistem ile taşınması gerekmektedir.İşin ikinci kısmına geçicek olursak yani indirme kısmına aynı şekilde eşyaları temiz ve titizlikle çıkması gereken katlara çıkarıp, yatak odası dolabının montajından başlayarak sırası gelen bütün eşyayı yerli yerine koyulacak bir şekilde taşıdıktan sonra ev sahibine verdiğimiz garantiye dayanarak eşyanın hasarlı olup olmadığını tehid etdikden sonra işimizi teslim edip çıkıyoruz.

yuk-esya-tasimaciliği

yuk-esya-tasimaciliği


 Nakliyat & Taşımacılık  benzer bütün işlerinizde sizlere hizmet sunmak için biz sizlere bir telefon kadar yakınız,sizlere 7/24 hizmet vermektedir.


EVDEN EVE NAKLİYAT ZİLE NAKLİYAT, EŞYA TAŞIMACILIĞI ZİLE NAKLİYAT, AMBAR TAŞIMACILIĞI ZİLE NAKLİYAT, KAMYONET ZİLE NAKLİYAT, KAMYON ZİLE NAKLİYAT, ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT ZİLE NAKLİYAT, AMBAR TAŞIMACILIĞI ZİLE NAKLİYAT, DAMPERLİ ARAÇ NAKLİYESİ ZİLE NAKLİYAT, PARSİYEL TAŞIMA ZİLE NAKLİYAT. 


Yukarıdaki resimde gördüğünüz araçlar temsili olup kendi bünyesinde her türlü araç ve işçi yanı sıra bu iş üzerinde kullanılan ekipmanlar mevcut olup hizmette açıktır.

• İstanbul Moloz Alimi

• Avcılar Yük Taşımacılığı

• Şişli Nakliyat

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...