Çekmeköy – Parsiyel Taşıma – (ZİLE NAKLİYAT)

ileİlhan varlı

Çekmeköy – Parsiyel Taşıma – (ZİLE NAKLİYAT)

Bize Ulaşmak İçin Numarayı Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

0533 646 13 60


ÇEKMEKÖY PARSİYEL TAŞIMA

Ağır tek parça ya da az miktarda yer kaplayan eşyalarınızı özenli bir faaliyetle gideceği yere gönderiyoruz. Çekmeköy parsiyel taşıma firmamızda tüm değerli malzemeleriniz sorunsuz şekilde nakledilmektedir.  Çelik kasa araçlarımızda ideal şekilde önceden kaplanan malzemeleriniz, karışma riski olmadan taşınır.  Rota açısından aynı hedefe yönelen eşyalarınız boşluklarda yer almakta ve ekonomik açıdan da avantaj sağlayarak taşınmaktadır.  Bu açıdan özellikle bütçesine önem veren kişiler için hizmetlerimiz beklentileri tam anlamıyla karşılayacaktır.


Çekmeköy parsiyel taşıma olarak parça eşyanın kapladığı alan yanında hacmi ve ağırlığını da dikkate alarak hesaplama yapmaktayız.  Bu açıdan daha adaletli bir şekilde yük taşımacılığı hedefliyoruz.

parsiyel-tasima

parsiyel-tasima


ÇEKMEKÖY ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Türkiye geneline karayolu ile yapılan taşımacılık hizmetleridir . Şehirler arası nakliyat ve taşımacılık hizmetleridir.


ÇEKMEKÖY AMBAR TAŞIMACILIĞI

Ambarlara gelen eşyalarınız istediğiniz fabrika alanı veya ev adresinize teslim edilir veya ambarlara teslim edilir. Ambar taşıma da yükleriniz adresten alınıp adrese teslim edilmektedir.


ÇEKMEKÖY YÜK TAŞIMACILIĞI

Aynı güzelgahta bulunan teslimat noktalarına gönderilen ürünlerin teslimini yapmaya yönelik nakliye hizmetini ifade eder. Yük taşıma da yükleriniz adresten alınıp adrese teslim edilmektedir.


ÇEKMEKÖY FUAR TAŞIMACILIĞI

Katılacağınız fuar kongre seminer merkezine götürmek istediğiniz stand makina vs gibi eşyalarınızın taşıma hizmetidir.


ÇEKMEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat şehir içi şehirler arası ev ofis büro eşyalarınızın bir yerden diyer yere sökülüp muhafaza altına almak amacıyla yapılan işleme denir.


HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER


Ataşehir, Avcılar, Ataköy, Atakent, Arnavutköy, Ambarlı, Acarkent, Alibeyköy, Aksaray, Acıbadem, Başakşehir, Bayrampaşa, Başakşehir, Bakırköy , Bağcılar, Bahçeşehir , Bahçelievler, Beylikdüzü, Beylerbeyi, Beykoz , Beyazıt, Beşiktaş, Bebek, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Emirgan, Eyüp, Çekmeköy, Çavuşbaşı, Çatalca, Çemberlitaş, Çağlayan, Cağaloglu, Cihangir, Erenköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Etiler, Feriköy, Fatih, Gürpınar, Gaziosmanpaşa, Gebze, Gürpınar, Göztepe, Florya, Göktürk, Güneşli, Güngören, Halkalı, Kemerburgaz, Hadımköy, Haznedar, İçerenköy, İkitelli, Kurtköy, İstinye, Kadıköy, Kozyatağı, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kartal, Kavacık, Kilyos, Kurtuluş, Küçükyalı, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Libadiye, Maltepe, Maçka, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Ortaköy, Okmeydanı, Sarıyer, Sefaköy, Samandıra, Silivri, Sultançiftliği, Sultanbeyli, Şile, Sultangazi, Şenlikköy, Şişli, Şirinevler, Tarabya, Taksim, Tuzla, Topkapı, Ümraniye , Ulus, Pendik, Yenibosna, Yakacık, Yeşilköy, Zekeriyaköy, Zincirlikuyu, Zeytinburnu gibi bölgelerde hizmet vermekteyiz. 


• Bayrampaşa Nakliyat

• İstanbul Moloz Hattı

• İkitelli Nakliyat

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...