ZİLE NAKLİYAT

BİZE ULAŞIN

0533 646 13 60

Çatalca Parsiyel Taşıma

Parça halinde malzemelerin taşınması işlemi parsiyel nakliyat şeklinde tanımlanmaktadır. Çatalca parsiyel taşıma olarak, güvenli biçimde parça halindeki eşyalarınızı ulaşacağı yere götürüyoruz.  Aynı güzergahta devam eden ve içerisinde boşluk olan geniş kasa araçlarımızı, sizlerden gelen parça taşımacılığı talepleri doğrultusunda doldurarak harekete geçiriyoruz. Tüm bu süreç içerisinde sizlerin malzemeleri, indirme güzergahına ve eşya özelliklerine göre özel olarak yerleştirilmektedir.  Dolayısıyla zarar görmeden ve başkalarının eşyalarıyla karışma riski olmadan işlem yapılmaktadır.

Parsiyel Taşıma ve Ekonomik Avantaj

Ekonomik açıdan parsiyel taşıma çok avantajlıdır. Çünkü bir araç kiralamak yerine araç içindeki bir bölümü kiralamış olursunuz. Çatalca parsiyel taşıma firmamız,  hem hizmet kalitesi hem de fiyatlandırma açısından en ideal sonuçları almanızı sağlayacaktır.

Çatalca-Parsiyel-Taşıma

Çatalca-Parsiyel-Taşıma

 
Akalan Mahallesi Atatürk Mahallesi Aydınlar Mahallesi Bahşayiş Mahallesi Başak Mahallesi Belgrat Mahallesi Celepköy Mahallesi Çakıl Mahallesi Çanakça Mahallesi Çiftlikköy Merkez Mahallesi Dağyenice Mahallesi Elbasan Mahallesi Fatih Mahallesi Ferhatpaşa Mahallesi Gökçeali Mahallesi Gümüşpınar Mahallesi Hallaçlı Mahallesi Hisarbeyli Mahallesi İhsaniye Mahallesi İnceğiz Mahallesi İzzettin Mahallesi Kabakça Mahallesi Kaleiçi Mahallesi Kalfa Mahallesi Karacaköy Merkez Mahallesi Karamandere Mahallesi Kestanelik Mahallesi Kızılcaali Mahallesi Muratbey Merkez Mahallesi Nakkaş Mahallesi Oklalı Mahallesi Ormanlı Mahallesi Ovayenice Mahallesi Örcünlü Mahallesi Örencik Mahallesi Subaşı Mahallesi Yalıköy Mahallesi Yaylacık Mahallesi Yazlık Mahallesi
ZİLE NAKLİYAT

BİZE ULAŞIN

0533 646 13 60