Bebek Nakliyat – ZİLE NAKLİYAT 0533 664 13 60

ileİlhan varlı

Bebek Nakliyat – ZİLE NAKLİYAT 0533 664 13 60

Bize Ulaşmak İçin Numarayı Tıklamanız Yeterli Olacaktır. 

0533 646 13 60


BEBEK NAKLİYAT


İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında bulunan şubelerimiz ile sizlere daha iyi hizmet sunmak için buradayız. ZİLE NAKLİYAT TASİMACİLİK Bebekte hizmet veren kurumsal bir firmadır. 1999′ dan bu yana İstanbul’ un her bir ilçe ve mahallelerine nakliyat hizmeti sunmaktayız. Evden Eve nakliyat işleriniz görülür. NAKLİYAT   sektöründe sizlerin memnuniyeti ile birlikte sektörde en ön sıralarda yerimizi almaktayız. Bizim için en önemli şey müşteri memnuniyetidir.

nakliye-firması

nakliye-firması

Özel ve ya değerli eşyalarınızın nakliyat sırasında kırılmamasını ve ya dökülmemesini istiyosanız araçlarımızda küçük bir bölme vardır. Özel ve ya araçlarımızda bulunan bölme vardır, değerli eşyalarınızı oraya yerleştiriyoruz ve hiç bir sıkıntı çekmeden sizin rahatlığınızla işimizi hallediyoruz.

BEBEK ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Türkiye geneline karayolu ile yapılan taşımacılık hizmetleridir.Şehirler arası nakliyat ve taşımacılık hizmetleridir.Karayolu taşımacılığında 0/30 ton arası yüklerin taşınması için gerekli tır, kamyon ve kamyonet’ler firmamızda mevcuttur.

BEBEK AMBAR TAŞIMACILIĞI

Ambarlara gelen eşyalarınız istediğiniz fabrika alanı veya ev adresinize teslim edilir veya ambarlara teslim edilir.Ambar taşımacılığında yükleriniz adres’den alıp adrese teslim edilmektedir.

BEBEK PARSİYEL TAŞIMACILIK

Aynı güzelgahta bulunan teslimat noktalarına gönderilen ürünlerin teslimini yapmaya yönelik nakliye hizmetini ifade eder.Parsiyel taşımaclığında yükleriniz adres’den alınıp adrese teslim edilmektedir.

BEBEK FUAR TAŞIMACILIĞI

Katılacağınız fuar kongre seminer merkezine götürmek istediğiniz stand makina vs gibi eşyalarınızın taşıma hizmetidir.7/24 kesintisiz hizmet sunulmaktadır.

BEBEK EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat şehir içi şehirler arası ev ofis büro eşyalarınızın bir yerden diyer yere sökülüp muhafaza altına almak amacıyla yapılan işleme denir.İstanbul Şehir İçi ve Türkiye geneli eşya taşımacılığı ve evden eve nakliyat hizmeti sunulmaktadır.

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

ZİLE NAKLİYAT TASİMACİLİK 1999 dan bu yana müşterilerinin memnunuyeti ile birlikte işiniz kolay ve hızlı bir şekilde hallediyor. Her bir ilçesine hizmet sunmakta olan firmamız Bebek bölgesinede nakliyat hizmeti vermektedir. Firmamız uzman genç ve deneyimli ekibi ile hizmetlerini sunmaktadır. Uzman ekibi ile işini kaliteli ve temiz bir şekilde sonlandırmaktadır. Evden Eve Nakliyat işleriniz için bize ulaşın.Araç ve eleman talebinde bulunabilirsiniz.İstanbul’un ilçelerine hizmet vermekten dolayı firmamız ilçelerin mahallelerine nakliyat hizmeti vermektedir.

• İstanbul Moloz Hattı

• Şişli Nakliye

• Zeytinburnu Nakliyat

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...