Bayrampaşa – Nakliyat Firması

ileİlhan varlı

Bayrampaşa – Nakliyat Firması

Bize Ulaşmak İçin Numarayı Tıklamanız yeterli olacaktır. 

0533 646 13 60

BAYRAMPAŞA NAKLİYAT FİRMASI

İstanbul’ da faaliyet gösteren firmamız şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılık firmasıdır. Bayrampaşa Zile nakliyat adındaki firmamız’ da evden eve nakliyat, eşya taşımacılığı ofis, büro taşımacılığı parsiyel ( parça ) taşımacılığı ambar taşımacılığı ve her türlü yük nakli yapılmaktadır. İstanbul’ dan Türkiye geneli günlük sevkiyat’ lar gerçekleştirmektedir. 0/30 ton arası yükleriniz taşınması için gerekli olan tır, kamyon ve kamyonetler firmamız bünyesinde mevcuttur. Nakliyat olacak ürünleriniz özen ile muhafaza edilip, istenilen adrese bırakılır. İstanbul’un her ilçesine servisimiz vardır. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Uzman , genç ve dinamik ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Yüklerinizin ağırlığına göre araç seçimi yapılabilmektedir.

Bayrampaşa_nakliyat_firması

Bayrampaşa_nakliyat_firması

Evden eve nakliyat firmaları. Zile nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, yük ve eşya nakliyatı, parça eşya nakliyatı, ambar ve parsiyel nakliyatı yapmaktadır. Hizmetimiz, Zeytinburnu evden eve nakliyat, Esenler evden eve nakliyat, Bakırköy evden eve nakliyat, Merter evden eve nakliyat, Bayrampaşa evden eve nakliyat, Bahçelievler evden eve nakliyat, İkitelli evden eve nakliyat, İstoç evden eve nakliyat, Yenibosna evden eve nakliyat, Pendik evden eve nakliyat ve İstanbul’un Tüm İllerine 7/24 Uzman Kadromuz ile Hizmet Sağlamaktayız. Ürünleriniz büyük titizlik ile güvenli bir şekilde muhafaza edilir. İstediğiniz adrese teslim ve montaj yapılır. Güvenilir, hızlı ve kalitesi nakliyat. İstanbul içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, parça yük taşımacılığı hizmetimiz vardır.

AĞIR VE HAFİF TAŞIMACILIK

Nakliyat sektöründe hafif yük ve ağır yük olmak üzere ikiye ayrılır. Hafif yüklerinizi daha az kapasiteli küçük araçlarımız ile muhafaza edip hizmet sunuyoruz. Ağır taşımacılıkta ise biraz daha geniş ve uzun kapasiteye sahip olan araçlarımız ile hizmet sunmaktayız.

hafif-tasimacilik

hafif-tasimacilik

BAYRAMPAŞA ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Zile Nakliyat Taşımacılık 1999 yılından bu yana İstanbul’ da faaliyet göstermektedir.  İstanbul’ un her bir ilçe ve mahallelerine şehir içi nakliyat hizmeti sunmaktayız. Şehir içi nakliyat’ ta evden eve eşya taşımacılığı, ofis, büro, fuar, fabrika, liman ve nakliyat ile alakalı bütün işleri itana tamamlamaktadır.

BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLİYAT

1999’dan beri Türkiye’de bir çok evden eve nakliyat hizmeti sunmuştur. Müşterilerinden yüksek performans oyu alan firmamız genç, deneyemli, usta, ve çevik ekibimiz ile hizmetimizi bunlarla sonladırmamaktadır. Ayrıca evden eve nakliyat ofis, büro taşıma işlemlerinde mobilya tarzı eşyalarınızın sökülüp takılması için gerekli olan malzemeler ve marangoz ustası firmamızda mevcuttur.

BAYRAMPAŞA PARSİYEL NAKLIYE

Zile Nakliyat Taşımacılık parsiyel taşıma hizmetinde temiz, ve kaliteli bir şekilde hizmet sunarak işini sonlandırmaktadır. Parsiyel taşıma’ da yükleriniz adresten alınıp adrese teslim edilmektedir.

BAYRAMPAŞA AMBAR NAKLIYE

Ambar’dan ambara ambar taşıma hızlı, güvenli, temiz ve kaliteli bir şekilde Ambar Taşımacılık hizmetimizi sonlandırmaktadır. Ambar taşıma’ da yükleriniz adresten alınıp adrese teslim edilmektedir.

nakliye-tasima

nakliye-tasima

BAYRAMPAŞA FUAR TAŞIMACILIĞI NAKLIYESI

Fuar taşımacılığı sektöründe Zile Nakliyat Taşımacılık Fuar daki eşyalarınızı ulaşması gereken amaca hızlı ve güvenli bir şekilde işini sonlandırmaktadır.

Tüm bu hizmetlere aynı anda yetişmek biliyorsunuzki çok zor oluyor. İşleriniz gecikmemesi için buradayız. Bulunduğunuz ilçeye ( semt ) en yakın ekiplerimizi yönlendirerek sizleri bekletmeyen tek firmadır ZİLE NAKLİYAT TAŞIMACILIK…

Bayrampaşa dan istediğiniz il ve ilçelere 7/24 cenaze taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Bayrampaşa bölgesinden şehirler arası taşımacılık istiyorsanız biz buradayız, hemen teklif alabilirsiniz.

• Çekmeköy Parsiyel Taşıma

• İstanbul Moloz Hattı

• Florya Nakliyat

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...