Bahçelievler – Nakliyat Hizmeti – (ZİLE NAKLİYAT)

ileİlhan varlı

Bahçelievler – Nakliyat Hizmeti – (ZİLE NAKLİYAT)

Bize ulaşmak için aşağıdaki numarayı tıklamanız yeterli olacaktır.

0533 646 13 60

İSTANBUL BAHÇELİEVLER NAKLİYAT

İstanbul’faaliyet gösteren firmamız şehir içi ve şehirler arası nakliyat, nakliye taşıma firmasıdır. İstanbul şehir içi ve şehirler arası nakliyat, nakliye işlerinizde yükleriniz’ in  taşınabilmesi için gerekli olan tır, kamyon ve kamyonetler firmamız da mevcuttur. Kara yolu taşımacılığı yapan firmamız’da 0/30 ton arası yüklerin taşınabilmesi gerekli araçlar firmamızda bulunmaktadır. Bahçelievler Zile nakliyat, siz değerli müşterileri için 7/24 hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat, eşya taşımacılığı, her türlü  yük nakli, makine taşıma, ambar taşıma, Parsiyel nakliyat ve her türlü taşımacılık işleri yapılır. İstanbul içi her ilçeye ve Türkiye geneli’ne ulaşımımız mevcuttur.

Bahçelievler_Nakliyat

Bahçelievler_Nakliyat

BAHÇELİEVLER AMBAR NAKLİYE

İstanbul’ da faaliyet göstermekte olup şehir dışında ambar’a gelen yük ve Eşyalarınızı Ambar’dan alınıp ev veya iş yerinize yada Ambara hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaktayız. Ambar taşımacılık’ da yükleriniz adresten alınıp adrese teslim edilmektedir.

BAHÇELİEVLER PARSİYEL NAKLİYAT

Zile Nakliyat Taşımacılık Türkiye genelinde müşterilerine 7/24 Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Parsiyel ( parça ) taşımacılık’ da yükleriniz adresten alınıp adrese teslim edilmektedir. Nakliyat olacak ürünleriniz özen ile muhafaza edilip, istenilen adrese bırakılır. Uzman, genç ve dinamik ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Yüklerinizin ağırlığına göre kapalı ve açık araç seçimi yapılabilir,fiyat ve araç talebinde bulunabilirsiniz.

BAHÇELİEVLER FUAR TAŞIMACILIĞI

Katılacağınız fuar kongre seminer merkezine götürmek istediğiniz stand makina vs gibi eşyalarınızın taşıma hizmetidir. 1999’dan beri Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

BAHÇELİEVLER EVDEN EVE NAKLİYAT

Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine nakliyat hizmeti sunduğun’dan dolayı Evden Eve Nakliyat hizmeti’de 7/24 kaliteli bir hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı yapan firmamız eşyalarınızı isteğe bağlı olarak toplayıp, kolileme, sarıp muhafaza altına alınarak taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Mobilya tarzı eşyalarınızın sökülüp takılması için gerekli olan malzemeler ve marangoz ustası firmamız bünyesinde mevcuttur.

HİZMETLERİMİZ

Evden Eve Nakliyat, Şehir İçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat, Ambar Taşımacılık, Parsiyel Taşımacılık vb. Taşıma hizmetleri.

HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Küçükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Zeytinburnu, Şirinevler, Yenibosna, İkitelli, Güneşli, Tahtakale, Topkapı, Davutpaşa, Cevizlibağ, Florya, Avcılar, Ümraniye, Üsküdar, Şişli, Şile, Sultangazi, Sultanbeyli ve açıkça İstanbul’ un bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz.

• İstanbul Moloz Alimi

Yazar hakkında

İlhan varlı administrator

Zile Nakliyat Taşımacılık firmamız 1999'dan bu günümüze kadar Türkiye'mizin NAKLİYAT gereksinimli işlerini yapmaktadır. Genç, Çevik Deneyimli ve Uzman ekibi ile Zile Nakliyat Taşımacılık müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.7/24 açık olan firmamız'a hemen anında ulaşabilirsiniz...